Arama

Ankara'da virüs kurallarını ihlal ettiği için 16 binden fazla kişi 1,3 milyon dolar para cezasına çarptırıldı

3 yıl önce

Valilikten yapılan açıklamada , başkent Ankara'da COVID-19 kurallarını ihlal ettiği için 16.000'den fazla kişiye toplam 10,2 milyon TL (yaklaşık 1,3 milyon dolar) para cezası verildi.

Ankara'da virüs kurallarını ihlal ettiği için 16 binden fazla kişi 1,3 milyon dolar para cezasına çarptırıldı
ad image
ad image

 

Ankara'da koronavirüs vaka sayısının artması şehirdeki yetkilileri alarma geçirirken dikkatleri üzerine çekti.

Bu ayın başlarında, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sermaye içinde COVID-19 olgunun en fazla sayıda olduğunu söyledi Türkiye , İstanbul, ülkenin en kalabalık şehrinde enfeksiyonların iki katı sayıda.

“21 Ağustos - 22 Eylül tarihleri ​​arasında yaklaşık 8.500 personel tarafından 208.894 kişi ve işletme teftişe tabi tutuldu. ] kural ”dedi Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada.

Bu hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkenin COVID-19 önlemlerinin uygulanmasında , kuralları ihlal ettiği için para cezasına çarptırılanlara kamu hizmetlerinin sınırlandırılması da dahil olmak üzere kontrolünü sıkılaştıracağını duyurdu .

Erdoğan, “Maske ve mekan incelemelerinin ardından verilen para cezalarının ödenmesi, bir kamu kurumuna yapılan herhangi bir talebin işleme alınması için artık zorunludur” dedi.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image