Arama

Tayvan’da atletlere ‘hayalet dopingi’

8 yıl önce


Tayvan’da atletlere ‘hayalet dopingi’
ad image
ad image

People’s Daily Online’ın haberine göre, Tayvan’nın Keelung kentinde 8 Aralık’ta düzenlenen maratonda atletlerin yanı sıra ‘gizli bir katılımcı’ daha vardı. Maraton organizatörleri, atletlerin koşabildikleri kadar hızlı koşmaları için bir aktrisi ‘hayalet kılığına sokup’ atletlerin karşısına çıkardı.

Maratonun yarı yoluna yerleştirilen ‘hayalet’ önce atletlerin yaklaşmasını bekledi, ardından peşlerinden birkaç metre boyunca koştu. Bazı atletler şemsiye tutan, gözleri görünmeyen ve yüzü bembeyaz kadını görünce neye uğradığını şaşırdı, bazılarının da kahkaha attığı görüldü.

© Fotoğraf: People’s Daily OnlineMaratonun açılış seremonisinde de dinozor kostümü giyen ‘hayalet kadın’, “Ağaçların arkasına saklanıp insanları korkutmak istemedim. Sadece onlara cesaret vermek için bekledim” dedi. Nitekim organizatörler atletleri ürkütme fikrinin işe yaradığını çünkü pek çoğunun kendi en iyi derecelerine imza attığını belirtti.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image