Arama

Yerli otomobilin deposu kaç liraya dolacak?

2 yıl önce


Yerli otomobilin deposu kaç liraya dolacak?
ad image
ad image

Her arkadaş ortamında ortamı neşelendiren birisi vardır. Genelde onu üzgün görmek mümkün olmadığı gibi o üzüldüğünde de ortamın tüm tadı kaçar; havası bozulur. Bunun yanında normal zamanlarda eğlence kaynağı, neşeli, içten, samimi ve güler yüzlüdür.

Samimi yönüyle içimizi ısıtırken, güler yüzü ve sözleri yüzümüzü güldürür. Hayat telaşı ve yoğunluk nedeniyle bu kişiyle bir araya gelmek her zaman mümkün olmaz. Belki arkadaşınızın yerini tutmaz ama en az onun kadar yüzünüzü güldürecek ve günün 24 saatinde ulaşabileceğiniz birisi var.

Üstelik bu kişi yanınızdan ayırmadığınız cep telefonlarının içinde ve yalnızca birkaç tık uzağınızda yer alıyor. Şimdi tanıştıralım, bu kişinin adı Özlem Altınok Öz.

Arkadaş Samimiyetinde Videolar

Özlem Altınok Öz günümüzün en başarılı influencerlerinden bir tanesi ve ünü her geçen gün yayılmaya devam ediyor. Ürettiği video içerikleriyle yüzbinlerce kişinin gönlüne taht kurmayı başaran Öz çalışıyor ve gelişiyor.

İnstagram vb. platformlar üzerinde birçok kişi video üreterek yayınlıyor ne var bunda diyebilirsiniz ama Özlem Altınok Öz diğerlerinden oldukça farklı. Özlem Altınok Öz bizden biri. Öz’ün videoları Türk kültüründen feyz alan bir yapıda ve günümüzden izler taşıyor. Üstelik nostaljide yaşatmıyor değil hani.

Eğlenceli içeriklerle kalmayan influencer, Youtube üzerinden hem Vloglar yayınlıyor hem de eğitici videolar oluşturarak takipçileri ile buluşturuyor. Öğretici içeriklerindeki bilgiler ise öğrenilmiş değil, birebir tecrübeye dayanıyor.

Önceden Ne Yapıyordu Ve Hayatımıza Nasıl Girdi?

İlk önce belirtmek gerekir ki Özlem Altınok Öz sadece bir influencer değil, çok ötesi. Günümüzde ‘Elinde işi olmayanda video çekip para kazanıyor’ diyenlerin tüm söylemlerini havada bırakacak parlak bir akademik kariyere ve hemşirelik gibi hayati bir alanda saha deneyimine sahip.

İlk ve ortaokulu tamamlamasının ardından üniversite yılları başlayan Öz, üniversite son sınıfta aşık olarak yollarını Operatör Doktor Tayyar Beyle birleştirdi. Bu evliliktense aşklarının meyvesi olan Lina ve Ela olmak üzere dünya güzeli iki kızları oldu.

Özellikle Lina’yla çektiği videolarla popüler hale gelen Öz şu an eşi de dahil birçok kişiyle içerik üreterek paylaşıyor. Akademik kariyerine de hız kesmeden devam eden isim doktorasının tez döneminde.  

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image