Arama

Woodlife Türkiye Tabiatın Mükemmel Tasarımıyla Uyumlu Projeler Yaratıyor

3 yıl önce


Woodlife Türkiye Tabiatın Mükemmel Tasarımıyla Uyumlu Projeler Yaratıyor
ad image
ad image

 

20 yıla yakın sektörel bilgi ve tecrübe üzerine kurulan  Woodlife Türkiye “Tabiatın mükemmel tasarımıyla uyumlu, sıradan binalar yerine hayalleri inşa eden ağaç ev projeleri gerçekleştiriyor.

“Tiny house movement” yani “küçük ev hareketi”  dünyada her geçen gün daha fazla yaygınlaşan sosyal bir hareket. Bu hareketi destekleyen tasarımlarıyla da öne çıkan Woodlife Türkiye “Günümüzde giderek yaygınlaşan en büyük, en yeni, en lüks akımının aksine sade tasarımlarıyla ev değil, bir yuva inşa ediyor. Tiny house modelleri, çok sayıda farklı model ve geniş tasarım yelpazesiyle her türlü talebinize karşılık verebiliyor. Tiny house konseptinin sunduğu mimari özgürlük sayesinde, size düşen sadece hayal etmek. Woodlife Türkiye hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli donanıma sahip.”

 

Projelerin Tasarlanması

Woodlife Türkiye, talebinize istinaden öncelikle arsanızda ön inceleme yaparak, izinlere tabi olan en uygun projeyi sizin için 3 boyutlu olarak tasarlıyor. Hayallerinizi şekillendirmek adına projede sınırsınız revize hakkınız bulunmaktadır. Arsanıza yapılacak en uygun ağaç ev belirlendikten sonra, işin ehli Woodlife Türkiye ekibi yuvanızı kısa sürede inşa ediyor. Bir projeden daha fazlasını gerçekleştirdiklerini belirten Woodlife Türkiye “Tasarımsal bütünlüğün doğa ile özdeşleştiği, konforlu ve iç açıcı yaşam alanları yaratıyor.”

“Yeryüzünü güzelleştirme” misyonu ile sürdürdüğü faaliyetlerinde oldukça başarılı olan ve hali hazırda devam eden projelerinde de aynı kaliteyi sürdüren Woodlife Türkiye hayalinizdeki yuvayı tasarlıyor.

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image