Arama

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

2 yıl önce


Üsküdar Evden Eve Nakliyat
ad image
ad image

 

One1car isimli işletmesinde lüks otomobil segmentinde hizmet veren iş insanı Ömer Pınarlı, “Piyasaya olan arz azlığından ve ÖTV düzenlemelerindeki yükselişten kaynaklanan nedenlere dayanarak, talep ikinci ele kaymaya başladı.” dedi.

Ömer Pınarlı, “Ağustos ayı içinde yapılmış olan ÖTV düzenlemelerinden sonra hem ikinci el hem de sıfır arabalarda alım satım açısından bir yavaşlama gerçekleşti. Ama bu kısa süreli bir durum değişikliği olacaktır. Zira bu piyasanın durması beklenemez. Döviz kurlarının da etkisiyle sıfır arabaların fiyatları maalesef tam anlamıyla belirlenemiyor. ÖTV düzenlemeleri de buna tuz biber olunca sıfır otomobil satışlarında durgunluk biraz daha uzun sürebilir. Ama ikinci elde ÖTV konusu kafalarda oturunca daha hareketli bir piyasa bekliyoruz.” Dedi.

 

İş insanı Ömer Pınarlı, “Sıfır otomobil satışlarındaki daralmanın ikinci el piyasasına etkileri olumlu olacaktır. Aracını değiştirmek isteyen ya da ilk defa araç alacak olanlar sıfır otomobil almak yerine sıfıra yakın, yaş olarak genç ve yüksek donanımlı olan araçlara yönelecektir. Çünkü bu tip araçlar elbette sıfır araçlardan daha uygun fiyatlara satılmaktadır.” Diyerek ikinci el piyasasına olan rağbetin nedenlerine değindi.

 

Kendisi de spor ve lüks araba tutkunu olan iş insanı Ömer Pınarlı, South Hampton Üniversitesi’nde öğrenimine devam ederken bu işi yapmayı hedeflediğini ve hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarını devam ettirdiğini söyledi. Gençlere de bu yönde tavsiyeler veren Ömer Pınarlı, “Hayallerinizin peşinden koşun! Asla vaz geçmeyin, kimsenin sizi vaz geçirmesine de izin vermeyin!” dedi.

Genç iş insanı Ömer Pınarlı evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image