Arama

Su kaçağını kırmadan bulan firmalar

1 yıl önce


Su kaçağını kırmadan bulan firmalar
ad image
ad image

 

Su kaçağını kırmadan bulan firmalar arasında Çözüm Tesisat İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Yapıyı kırıp dökmeden sadece arızalı bölge bulunup tamiri gerçekleştirilir. Sadece su kaçağı hizmeti için değil atık su gider borusu tıkanmalarını robot makine kullanarak açıyoruz. Kirli iyi ısıtmayan petekleri özel makine ve kimyasallarla temizliyoruz. İstanbul da 4 şube 9 servis aracı ile hizmetinizdeyiz.

Evlerimizin ve iş yerlerimizin su tesisatlarında yaşanan su sızıntıları yapısal sorunların başında geliyor. Birçok farklı sebebi bulunan su sızıntıları konusunda tamirat işin kolay kısmıdır, zor olanı su kaçağı tespiti. Su tesisatları duvarların içine yapıldığı için sorunun nereden kaynaklandığını yahut akıntının ne ölçüde olduğunu fark edebilmek oldukça zor. Hatta kimi durumlarda, eğer sızan su görünmeden bir yol bulduysa, haftalarca, aylarca bir terslik olduğunu fark etmemiz bile mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden bazen su sayacımızı kontrol etmekte fayda var. Evde hiçbir musluk açık olmadığı halde sayacınız dönmeye devam ediyorsa bir yerlerde akıntı var ve su kaçağı tespiti yapmak gerekiyor demektir.

İstanbul Su Kaçağı Servisi

İstanbul su kaçağını kırmadan bulan firmalar arayışınızda Çözüm Tesisat gerek teknik ekibi gerekse kullanılan cihazlar bakımından servilermiz ön planda yer almaktadır. Firmamız çeşitli sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Detaylı bilgi için alt kısımda bulunan iletşişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir daireyi kendimiz için ev olarak seçerken yahut bir yapıyı iş yeri olarak kullanacakken dikkat edilmesi gereken birkaç husus, ilerleyen zamanlarda başımızın ağrımasına engel olacaktır,

- Bir betonarme yapı tasarımıyla, kullanılan malzemesiyle, genişliği ve ferahlığıyla, göz dolduruyor olabilir. Yahut fiyatıyla, bütçemize uygunluğuyla tercih sebebimiz olabilir. Fakat kararlarımızı alırken sadece bu kıstasları kullanmak bizi doğru bir tercihe götürmez. Duvar içi tesisat sisteminin de bilinmesi, hangi çeşit boruların kullanıldığının öğrenilmesi, kaliteli bir tesisatın var olup olmadığı denetlenmelidir. Aksi takdirde görünür yerleri son derce albenili olan bir yapı, görünmeyen alanlarıyla tam bir hayal kırıklığı olabilir.

- Kullandığımız yaşam alanının su tesisatında boru tipi önemlidir. Dayanıklılığı ile bilinen demir borular suyun aşındırıcı etkisiyle zamanla çürür ve kalitesiz su kullanmanıza, çürüyen yerlerden su sızmasına sebep olabilir. Bu durumda su kaçak tespiti yapmak zorlaşacak ve bizi zahmete sokacaktır.

- Yeni gelişen teknolojiler bazı sorunlarımızın kolayca üstesinden gelmemizi sağlasa da, işinin ehli insanlarla çalışmak burada önemli bir detaydır. O cihazların çalışma prensiplerine hâkim olmayan bir tesisatçı, gereksiz duvar kırımlarına sebep olabilir. Referansları, kurumsal yapısı, işini yaparken kendine olan güveni belirleyici unsurlardan sayılabilir.

- Problemlerimizin çözümünde sağlıklı ve dikkatli bir araştırma ile çözüme kavuşuyor olsak ta, esasen önleyici tedbirler problem çıkmamasını sağlamaya çalışmak gerekir. Kullanım süresi her ürünü zamanla yıpratır, dikkatli kullanım bizi çıkması muhtemel sorunlardan koruyacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

Avrupa : 0212 544 36 75

Anadolu : 0216 612 55 90

Gsm & Watsapp: 0551 231 83 55

Web : www.cozumtesisat.com

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image