Arama

Mr. Davidsan Çıkardığı Albüm ile Dikkatleri Üzerine Çekti

2 yıl önce


Mr. Davidsan Çıkardığı Albüm ile Dikkatleri Üzerine Çekti
ad image
ad image

 

Son zamanların en ilgi gören sanatçılarından biri olan Mr. Davidsan, çıkarmış olduğu albüm ile dikkatleri üzerine çekti. Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren sanatçı, yeni projelerle hayranlarının karşısına çıkmak istediğini belirtti.

Müzik sektöründe yapmış olduğu çalışmalarla ön plana çıkan isimlerden biri olan Mr. Davidsan, genç yaşına rağmen önemli başarılar elde ediyor. Çalışmaları ve projelerine yönelik açıklamalarda bulunan genç şarkıcı, “Son zamanlarda yoğun bir şekilde çalıştığımızı söyleyebilirim. Çalışmalarımızın meyvesini de aldık. Yeni bir albüm çıkardım. Çok özel şarkılardan oluşan bir albüm olduğu için açıkçası albüm ile ilgili beklentilerim bir hayli yüksek. Fakat eleştirilere de açığım. Eleştirildiğimde, kendimi geliştirmek için fırsat bulduğuma inanıyorum.” ifadesinde bulundu.

“Yeni Albüm Çıkarmanın Mutluluğu İçerisindeyim!”

Yeni albüm çıkarmanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Mr. Davidsan, ayrıca bu sayede müzik sektöründe önemli bir konumda bulunacağını da belirtti. “Şarkı yazmak, albüm çıkarmak; bunların her biri kariyerimin için önemli duraklar arasında yer alıyor. Bu nedenle müzik sektöründe istediğim konumda yer alabilmek için çok çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Son zamanlarda içerisinde bulunduğumuz albüm çalışmaları da bu anlamda önemliydi. Çıkardığım albüm güzel yorumlarla karşılandı. Gelen tepkiler çok güzel olduğu için çalışmalarımı farklı şekilde devam ettirmek istiyorum.”

“Hayranlarıma Yeni Projelerimle Ulaşıyorum!”

Hayranlarının kendisinden çok şeylerde beklediğini belirten Mr. Davidsan, konuyla ilgili şu sözlerle açıklamada bulundu: “Bir sanatçı, her zaman hayranlarını düşünmek zorundadır. Çünkü bizim müzik piyasasında yer almamızın en önemli sebebi, şarkılarımızın belirli bir kesim tarafından dinleniyor olmasıdır. Bu nedenle ne kadar çok kişiye hitap ediyorsak o kadar başarılı olabiliyoruz. Bu hususların her biri, hayranlarımız için yeni projeler geliştirmemiz gerektiğini bizlere hatırlatıyor.”

“Müzik Benim için Hayatın Ta Kendisi!”

Müziğin hem normal yaşantısı hem de kariyer hayatı için çok önemli olduğunu belirten Mr. Davidsan, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Müzik benim için hayatın ta kendisi. Kendimi şarkılarda buluyor, başkalarına kendimi şarkılarımla en iyi şekilde ifade ediyorum. Bu nedenle müzik sektöründe yaptığım çalışmalar hem maddi hem de manevi anlamda beni geliştiriyor. Daha da iyi bir konumda bulunabilmek için çalışmalarımı yoğun bir şekilde sürdüreceğimi, hayranlarıma farklı şarkılar sunacağımı söyleyebilirim.”

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image