Arama

Rusya ve Çin, Hollywood'a karşı

8 yıl önce


Rusya ve Çin, Hollywood'a karşı
ad image
ad image

Rusya Spor Bakanı Vitaliy Mutko, FIFA Başkanı Blatter ve UEFA Başkanı Platini'yi 2018'de ev sahipliği yapacakları FIFA Dünya Kupası'na davet edeceklerini söyledi.

 

FIFA Başkanı Sepp Blatter - UEFA Başkanı Michel Platini

Rus basınına konuşan Spor Bakanı Mutko, futboldan sekizer yıl men cezası alan FIFA Başkanı Sepp Blatter ve UEFA Başkanı Michel Platini'yi Rusya'da düzenlenecek 2017 Konfederasyonlar Kupası ve 2018 Dünya Kupası'na misafir olarak davet etmek için problem görmediğini söyledi.

 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de daha önce yaptığı açıklamada FIFA Başkanı Sepp Blatter etrafında dönen skandalın farkında olduğunu belirterek, "Ayrıntılara girmek istemiyorum ama onun yolsuzluğun içinde olduğuna dair tek bir kelimeye inanmıyorum. Sayın Blatter ve büyük uluslararası spor federasyonları veya Olimpiyat oyunlarının başkanları gibi insanların özel ilgi ve teşekkürü hakettiklerini düşünüyorum. Eğer Nobel ödülleri verilecekse böyle insanlara verilmeli" demişti.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

Selim ber

Gerçekten muhteşem bir klip emeğine sağlık diyelim yolu açık olsun, hızlı ve etkili haber için takipdeyim 👍

1 yıl önce
ad image
ad image