Arama

Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı

3 yıl önce

Moskova 12 Nisan'da yaptığı açıklamada, Rusya'nın Türkiye ile düzenli ve charter uçuşlarını geçici olarak askıya aldığını duyurdu.

Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
ad image
ad image

 

Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, COVID-19 endişeleri nedeniyle askıya alınmanın 15 Nisan'dan 1 Haziran'a kadar süreceğini söyledi.

Hükümetin diğer üyeleriyle bir video konferansta yaptığı konuşmada , pandemideki gelişmeler olumlu bir eğilim gösterirse uçuşların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Ayrıca, seyahat acentelerine Türkiye ve Doğu Afrika ülkesi Tanzanya'ya yapılan tur satışlarının durdurulmasının tavsiye edildiğini söyledi.

Ancak İstanbul ile Moskova arasında haftada iki düzenli uçuşun hizmete devam edeceğini, Rusya'nın başkentinden ve ardından tekrar geri döneceğini söyledi.

Türkiye'nin güneyindeki Mersin ilinde Akkuyu nükleer santral projesinde çalışan Rus vatandaşlarına ev uçuş hizmeti de devam edecek.

Rus yetkililerin hem Türkiye'de hem de Tanzanya'da COVID-19 ile ilgili durumu yakından takip edeceklerini ve gereken adımları atacağını sözlerine ekledi.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image