Arama

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Taktıranların Yorumları

3 yıl önce

Penis implantı, daha çok bilinen adıyla mutluluk çubuğu aksi takdirde tedavi edilemeyen ED (erektil disfonksiyon) olan bir hastada ereksiyon sağlamak için kullanılabilen mekanik bir cihazdır.

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Taktıranların Yorumları
ad image
ad image
Penis implantı, daha çok bilinen adıyla mutluluk çubuğu aksi takdirde tedavi edilemeyen ED (erektil disfonksiyon) olan bir hastada ereksiyon sağlamak için kullanılabilen mekanik bir cihazdır. Bu makale, farklı mutluluk çubuğu türlerini, penis protezi ameliyatının bazı ayrıntılarını ve riskleri ve olası yan etkileri anlamanıza yardımcı olacak bir kılavuzdur. Aynı zamanda mutluluk çubuğu taktıranların yorumları da yazımızda yer verilmektedir. Ayrıca, bu cihazlar için kimin iyi aday olduğunu, her implant türünün artılarını ve eksilerini ve hastaların genellikle doktorlarından aldıkları bazı bakım öncesi ve sonrası talimatları gözden geçirir.

Corpus Cavernosum'un Tanımı

Penis implantlarının nasıl çalıştığını anlamak için "korpus kavernozum" teriminin anlamını bilmek önemlidir. Penisin büyük bir kısmı iki ayrı korpus kavernozum bölgesinden oluşur. Bu süngerimsi erektil doku kitleleri birlikte penis şaftının büyük kısmını oluşturur. Normal cinsel işlevi olan erkeklerde, bu kavernöz vücutlar, doğal ereksiyonlara neden olmak için kanla doludur. Mutluluk çubuğu ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin işlevlerini geri kazandırmasına fayda sağlar. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları görüldüğünde birçok kişi bu işlemden memnun kalmıştır.

Penil Protez Cerrahisinin Amacı

Penis implantı ameliyatının amacı, ED'li bir erkeğin cinsel ilişki için yeterli bir ereksiyona ulaşmasına izin vermektir. Prosedür genellikle ilaçlar veya vakum daraltma cihazları (penis pompaları) gibi diğer ED tedavi seçeneklerinde hiç şansı olmayan erkekler için önerilir. Mutluluk çubuğu Peyronie hastalığı adı verilen kavisli, ağrılı ereksiyonlarla işaretlenmiş bir durumu tedavi etmek için de kullanılabilir. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları ışığında Penis implantlarının libidoyu artırmadığını, penis başının dikleşmesine neden olmadığını, cinsel performansı veya dayanıklılığı iyileştirmediğini, duyumu artırmadığını veya orgazmı etkilemediğini unutmayın.

Penis implantı basitçe doğal bir ereksiyonu taklit ederek penisin şaftının cinsel ilişkiyi kolaylaştıracak kadar sertleşmesine izin verir. Penis protezi, penisi doğal olarak olduğundan daha uzun veya daha büyük yapmaz. İmplant penisin başını sertleştirmediğinden, birçok erkek ereksiyonlarının doğal olarak olduğundan biraz daha kısa olduğunu fark eder. Bununla birlikte, ameliyatı olan çoğu erkek ve cinsel partnerleri yüksek memnuniyet oranları bildirmektedir.

Penis İmplantı Çeşitleri

Birlikte çalışmayı rahat hissettiğiniz cerrahı seçmek gibi, üç ana penis implantı türü arasından seçim yapmak, zaman ayırmanız gereken önemli bir karardır. Doktorunuz ED semptomlarınıza, tıbbi geçmişinize, yaşınıza ve diğer çeşitli kişisel faktörlere göre sizin için en iyi türü seçmenize yardımcı olabilir. 3 penil implant türü şunlardır: Şişirilmeyen (yarı sert). İki parçalı Şişme. Üç parçalı Şişme. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları göz önüne alındığında en çok üç parçalı şişirilebilir protezden memnun kaldıkları görülmektedir.

Şişirilmeyen Penil İmplant

Bu tip yarı sert penil implant, korpus kavernozaya yerleştirilen iki dövülebilir çubuktan oluşur. Pompa veya sıvı haznesi yoktur. İmplant, penisin cinsel ilişki sırasında kullanılmasına izin verir, ancak kullanılmadığında bile her zaman yarı sert kalır. Bu implant türü diğer protezlere göre en basidi olarak örnek gösterilebilir. Daha az malzemesi vardır ama doğal bir ereksiyon görünü kazandırmayabilir hastalara. Yine de maliyeti daha ucuzdur.
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image