Arama

Batuhan Şahindokuyucu, Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunacağını Açıkladı!

3 yıl önce

Ünlülerin ve Influencerlerin sosyal medya uzmanı olarak hizmet veren Batuhan Şahindokuyucu, sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin ve Influencer olmak isteyenlerin bunu nasıl başarabileceğini açıkladı.

Batuhan Şahindokuyucu, Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunacağını Açıkladı!
ad image
ad image

Ünlülerin ve Influencerlerin sosyal medya uzmanı olarak hizmet veren Batuhan Şahindokuyucu, sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin ve Influencer olmak isteyenlerin bunu nasıl başarabileceğini açıkladı. Bu bilgilerin altın değerinde olduğunu ve geleceğin mesleğinin sosyal medya olduğunu ifade etti.

“Influencer Olmak İçin Olmayacakmış Gibi Davranın”

İnsanlar yıllarca televizyonda yapmacık insanları izledi. Artık sosyal medyada gerçek ve kendilerine en yakın hayatları izlemek istiyor. Yani evinde televizyon izlerken kocasıyla tartışmasını, sosyal yaşantısını izlemek istiyor. Yani televizyon artistleri gibi fotoğraf gönderenlerin tamamı şans eseri fenomen oldu. Kendiniz olun, sosyal medyada kazanmak için tek yapmanız gereken kendiniz olarak video çekmek, fotoğraf paylaşmaktır. Eğer yapmacık olursanız sosyal medyada varlığınızı koruyamazsınız.

“Hayatı Sevdiğiniz Gibi Yaşayarak Paylaşım Yapın”

Sevmediğiniz bir şeyi yaparken fotoğraf paylaşıyor olmak, hikâye paylaşıyor olmak ya da bununla ilgili video çekiyor olmak sizi ele veriyor. Sevmediğiniz hiçbir şeyi yaparken paylaşım yapmayın. Sadece sizi mutlu eden ve bu mutluluğu yüzünüze kadar getirebilen aktiviteleri paylaşın. Örneğin uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızla ilk defa görüştüğünüzdeki o yüz ifadeniz var ya işte sosyal medyada size o lazım. Yoksa televizyon artistlerini, makyajlı yüzleri ve pahalı ayakkabıları zaten görüyorlar. Doğal olun, halktan olduğunuzu hissettirin. Bu taktiği Yüz Numaralı Adam adı altında Kemal Sunal bile kullandı. Siz neden kullanmıyorsunuz?

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image