Arama

Avrupa'nın Yeni Gözdesi Kuaför Recep Güngör

8 ay önce


Avrupa'nın Yeni Gözdesi Kuaför Recep Güngör
ad image
ad image

 

Şimdilerde sık sık adından söz ettiren Avrupa’nın yeni gözdesi Kuaför Recep Güngör, kadın müşterilerine en yeni saç trendlerini sunuyor..

Türkiye’de ünlenen şimdilerde Avrupa’dan gelen kadın müşterilerine hizmet veren Recep Güngör, uzmanlık alanı olan mikro kaynak saç işleminde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bahçelievler’de bulunan bir kadın kuaföründe en yeni trendleri gerçekleştirmektedir. 2022 yılının en trend saç uygulaması olan kaynak saç, kadınlar tarafından büyük ilgiyle karşılanmaktadır. Ünlü kuaför Recep Güngör ise, salonunda mikro kaynak saç uygulamasını en profesyonel şekilde müşterilerine uygulamaktadır. Mikro kaynak saç işleminin sıradan bir kuaför değil uzmanlık alanı olan kuaförlerde yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu uygulama yanlış uygulandığı takdirde saçlarda hasarlar meydana getirebilir ve geri dönülemez şekilde kalabilir. Bu yüzden işi uzmanına bırakıp arkanıza yaslanmanızı öneririz. Recep Güngör müşterileri için en iyi hizmeti en kaliteli kaynaklar kullanarak saçlarda oluşacak hasarı sıfıra indiriyor ve saç kaynak işlemlerini sonlandırıyor.

Güngör, sosyal medya hesaplarında uyguladığı tüm saç tasarımlarını aktif bir şekilde takipçilerine özel olarak paylaşmaktadır. Sosyal medya ve paylaşımları sayesinde Avrupa ülkelerinden büyük kitleye sahip olan kuaför: “Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden saç tasarımlarımı görüp randevu almak isteyen çok sayıda müşterim var. Genelde uzmanlık alanım olan mikro kaynak saç uygulamasını tercih ediyorlar ancak sombre ve ombre işlemlerimiz de son yıllarda tıpkı kaynak saç gibi büyük rağbet görmektedir.” Avrupa’dan hizmet almak için gelen kadın müşteriler memnuniyetlerini güzel yorumlarla ifade ediyorlar. Yaz ve kış aylarının popüler işlemleri sombre-ombre işlemlerini de salonunda gerçekleştiren Güngör, renk tonlarını en iyi şekilde ayarlamaktadır. Saç uçlarını birkaç ton açarak elde ettiği renk tonları muazzam bir görüntüye kavuşuyor. Recep Güngör salonunda kendi yetiştirdiği ekip arkadaşları ile tüm kadın müşterilerine profesyonel saç tasarım hizmetleri sunuyor. Ünlü kuaför, işlemlerine başlamadan önce mutlaka saç ve yüz analizi yaptığını iddia ediyor. Bu analizler sayesinde ortaya çıkan sonuçtan hem müşterisinin hem de kendisinin mutlu olduğunu ekliyor.

Son yılların en trend kaynak saçlarına, en trend renklendirmelerine ve saç tasarımlarına ünlü kuaför Recep Güngör sayesinde sahip olabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image