takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Hüseyin Çoban’dan Başarılı Olmanın İpuçları

Hüseyin Çoban’dan Başarılı Olmanın İpuçları

Hüseyin Çoban’dan Başarılı Olmanın İpuçları
Hüseyin Çoban’dan Başarılı Olmanın İpuçları Admin
Bu içerik 680 kez okundu.

 

Geçtiğimiz günlerde 2. Kez Apple marka telefonların açığını bulan genç yazılımcı Hüseyin Çoban Apple yetkilileri tarafından açığın detayları ile bildirilmesi halinde 220 bin dolarlık para ödülü alacağını ifade eden yetkililere bu paranın az olduğunu söyleyerek açığı söylemeyi reddettiğini açıkladı. Bulduğu açık sayesinde pek çok Apple marka telefon kullanıcısının özel fotoğraf ve videolarına erişebildiğini dile getiren Hüseyin Çoban kötü niyetli insanlardan gelen Apple’ın kendisine teklif ettiği paranın 5 kat fazlası tutarında parayı reddettiğini bildirdi.

Bunun ardından kendisi gibi genç akranlarına başarılı olmanın ipuçları hakkında bilgiler vererek onları başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerletmek istediğini ifade etti. Hüseyin Çoban başarının ipuçları hakkında şu maddeleri dile getirdi.

  1. Pes Etmemek; Önünüze çıkabilecek her türlü sorun ve problemle karşı mücadele ederek ilk günkü heyecanla ve enerjiyle bu sorunların ve problemlerin üstesinden gelerek başarıya ulaşmak.
  2. Zaman Ayırmak; Bir işi iyi yapmak için o işle fazla zaman ayırmak gerekir. Siz işinize ne kadar zaman ayırırsanız o işte o kadar başarılı olursunuz.
  3. Defalarca Denemek; araştırdığınız ve edindiğiniz bilgileri defalarca deneyerek o edindiğiniz bilgileri bir olgu haline getirerek kendi bilgi ve birikiminize katmak.
  4. Eski ile yeni arasında köprü kurmak; Eski olan ile yeni olan arasında oluşturabileceğiniz bir köprü sayesinde hem eskinin ilkel yönlerini yeninin temelinde kullana bilir hem de yeninin pratikliğini eskinin inşaatında kullanabilirsiniz. Böylelikle ilkelin temelini gelişmişin yöntemlerini kullanarak başarıya emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı