Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 19-03-2019 )

Yol Durumu
1Göksun-Elbistan yolunun 5-25. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
2Gemlik-Bursa yolunun 32-34. km'leri arasında Dürdane Köprülü Kavşak çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
3Akseki-Manavgat yolunun 2-12. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Soma - Kırkağaç -Akhisar yolunun 48-50. km'leri arasında kavşak yapım çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Beyşehir-Isparta yolunun 24-29. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Torul-Gümüşhane-Bayburt yolunun 54-56 ve 60-63.km'leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak tek şeritten sağlanmaktadır.
7İstanbul - İzmit yolunun 18-19.km.sinde Dilovası Kesimi Kuzey Marmara Otoyolu Kavşak Kolu yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Seydişehir-Bozkır yolunun 6-16. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9Ankara-Konya yolunun 1-2. km'leri arasında, Gölbaşı şehir geçişi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun Ankara - Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
10Niksar-Reşadiye yolunun 37-39. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle, yol trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı