Arama

Zerenay Sandalye

1 yıl önce

Kurulduğu günden itibaren kaliteyi ilke edinen Zerenay sandalye, üretimde kullandığı kaliteli kumaşlarla müşterilerinin her zaman yanında yer almaya deva m ediyor.

Zerenay Sandalye
ad image
ad image

Kurulduğu günden itibaren kaliteyi ilke edinen Zerenay sandalye, üretimde kullandığı kaliteli kumaşlarla müşterilerinin her zaman yanında yer almaya deva m ediyor. Ev, ofis yada restoran, kafe gibi mekanlar için yapılan üretimlerde kişilerin zevkleri de ön planda tutularak; modellerin her ortama uyum sağlayabilmesi için her renkte ahşaplar kullanılıyor.

Üretimde kullanılan %100 kayın ağaçları ile birlikte 32 DNS gri sünger çeşitleri ile kalite pekiştirilerek uzun süre kullanıma uygun hale getiriliyor. Kalite ve estik anlayışına ek olarak uygulanan 1.sınıf işçilik ise tercih edilen ürünün sorunsuz kullanım imkanı sunuluyor.

Kaliteli kumaş kullanımı

Leke tutmayan kumaşlar, deri, nubuk, ithal kadife, alkantara, keten, kadife, saten, flok süet kumaşlar, şönil kumaş çeşitleri ve pamuklu döşemelik kumaş çeşitleri gibi kaliteli kumaşlardan üretimine günümüze kadar devam eden firma,  kaliteli kumaş kullanımını ilke edinerek her zevke hitap ediyor. İmalattan sandalye modellerinde kalite ve bol çeşidi bir arada tutan firmanın ürünlerine sınırlama olmaksızın erişim sağlanabiliyor. 

Ürünlerin garanti süresi 2 yıl olup bu süreç içerisinde yaşanan en ufak bir sorunda bile, rahatlıkla yardım alınabilmesi fırsatı sunuluyor. Kişiye özel üretim yapılırken satışlarda toptan veya perakende olarak yapılabilmekte ve kargo ile yurdun her tarafına ulaştırılabilmektedir.  Ev, ofis, otel, kafe, restoran gibi mekanlar için üretilen ürünler sadece yurtiçine değil, çeşitli ülkelere de gönderim yapılmaktadır. İhracat yapılan ülkeler arasında ilk sırada Avrupa ülkeleri gelmektedir. Almanya, İngiltere, Hollanda ve Belçika gibi Avrupa ülkelerini Azerbaycan gibi Türk Cumhuriyetleri takip etmektedir. İhracat yapılan ülkeler bunlarla sınırlı kalmayıp Sırbistan, Kosova ve Makedonya gibi ülkelere de ürünler gönderilmektedir. Taşımacılık ağında kargonun da kullanılabilmesi bayiye ihtiyaç duyulmaksızın kişilerin daha kolay ulaşabilmesine ve yurdun her tarafına kolaylıkla taşıyabilmesine imkan sağlamaktadır.

Kullanıldığı mekanlarda etrafını çevrelediği masalara görsellik katan ürünler, ortama da şık görünüm kazandırırken aynı zamanda kalitesini de ortaya koymaktadır. Her mekan için özel tasarlanabilen Zerenay sandalye, kişilerin bulunduğu sipariş verebilme ve adrese teslim fırsatları ile kişilerin gönlüne taht kurmaya devam ediyor.  Şık ve zarif bir görsele sahip olan ürünler her renk modelde kaliteli kumaştan üretilerek adrese teslim ediliyor.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image