Arama

Yusuf Yalmancı: 2024’te Yurt Dışında Vatandaşlık Alma Fırsatı Sunacağım

1 yıl önce


Yusuf Yalmancı: 2024’te Yurt Dışında Vatandaşlık Alma Fırsatı Sunacağım
ad image
ad image

 

Yurt dışı vatandaşlığı vermek istediğini, bu konuda çalışmalar içerisinde olduğunu belirten SAN Kuaför Sahibi Yusuf Yalmancı, “2024’te yurt dışında vatandaşlık alma fırsatı sunacağım. Müşterilerimiz bizim için çok önemli ve değerli. Onları mutlu edecek her faaliyet bizim için önceliklidir.” ifadelerinde bulundu.

Türkiye’nin farklı noktalarında şubesi bulunan SAN Kuaför Sahibi Yusuf Yalmancı, hedeflerinin yüksek olduğunu, bu hedeflere ulaşabilmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunduğunu belirtti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yalmancı, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Biz yalnızca bir kuaför değiliz. Çok büyük ve özel hedeflerimiz var. Genç ve uzman ekibimizle birlikte bu hedeflere ulaşabilmek için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyoruz. Şu andaki hedefimiz, müşterilerimizden birinin yurt dışında vatandaşlık alabilmesi için ona destek olmak. 2024 yılı için böyle bir planımız olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.”

“Müşterilerimize Destek Olmak İstiyorum”

Müşterilerine destek olmak istediklerini belirten Yusuf Yalmancı, “Biliyorsunuz her işletme için müşterileri değerlidir. Bizim için de bu durum geçerli. Bizi seçen, stilini bizlere emanet eden müşterilerimiz bizler için çok değerlidir. Bu nedenle müşterilerimize ara ara çekilişler düzenliyor, onlara çok özel sürprizler sunuyoruz. Bu, bizim hizmet anlayışımızın temelinde yer alan hususlardan bir tanesi. Bu nedenle müşteri taleplerini çok iyi şekilde analiz ediyor, bu taleplere uygun bir çalışma düzeni içerisinde bulunuyoruz.” ifadelerinde bulundu.

“Hedeflerimiz Yüksek”

SAN Kuaför olarak yenilikçi çalışmalar içerisinde bulunduklarını belirten Yusuf Yalmancı dünyanın farklı bölgelerinde de şubeleşmek istediklerini belirtti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yalmancı, açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Türkiye’nin birçok noktasında şubeleştik, şubeleşmeye de devam edeceğiz. Bunun yanı sıra kaliteli hizmetimizi dünyaya açmak da istiyoruz. Almanya, Bakü, Dubai, Kanada gibi yerlerde de şubeler açmak istiyoruz. Bizim için önemli olan kaliteli hizmeti geniş bir ağ üzerinden insanlarla ulaştırmak. Yalnızca bir kuaför değiliz, müşterilerimizin istedikleri stile ulaşabilmelerini de sağlamak istiyoruz. Bunun yanı sıra ara ara yaptığımız çekilişlerle müşterilerimizin kendilerini çok özel ve keyifli hissetmelerini hedefliyoruz. Müşterilerimizden gelen geri dönüşler oldukça güzel. Bu durum, doğru yolda olduğumuzu anlamamızı sağlıyor. Genç ve dinamik bir ekibe sahibiz, bu sayede yenilikçi çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.”

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image