Arama

Yeni Sezon Tesettür Etek Modelleri

11 ay önce


Yeni Sezon Tesettür Etek Modelleri
ad image
ad image

 

Tesettür etek, tesettür giyimi tercih eden kadınlar arasında sık sık kullanılmaktadır. Bu tür etekler; bluz, gömlek, kazak ve ceket gibi pek çok parça ile kombinlenmektedir. Bol ve uzun etekler, birçok parça ile uyum sağlayarak size şık bir görünüm kazandırır ve hareket özgürlüğü sağlar.

Tesettür etek, kombinleri arasında pileli etekler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tür etekler yaz aylarında ince bir bluz ile kış aylarında ise kalın bir triko ile giyilebilir. Salaş ve bol kazaklar, pileli etekler ile birbirine çok yakışmaktadır. Pileli etekler, üzerinize tam oturan bluzlar ile güzel bir uyum sağlamaktadır.

Tesettür etek kombilerinde kalem etek de bulunmaktadır. Kalem etek kombinleri daha feminen bir görünüm yakalamanızı sağlar. Bu tür etekler gömlekler ile oldukça uyum sağlamaktadır. Kalem eteklerinizi soğuk geçen aylarda balıkçı yaka kazaklar ile kombin edebilirsiniz.

Saten eteklerde tesettür giyimde oldukça tercih edilmektedir. Bu etekleri yazları ince bluzlar ya da tişörtler ile kışın ise salaş kazaklar ya da üzerinize tam oturacak olan trikolar ile giyebilirsiniz. Siyah renkte bir saten etek, kendisi ile zıtlık oluşturacak açık renkler ile daha uyumlu bir görünüm sağlamaktadır. Açık renklerdeki saten etekler ise ister açık ister koyu tonlar ile kullanılabilir. Örneğin saten yeşil bir etek ile krem tonundaki salaş bir kazak ile oldukça uyumlu bir şekilde giyilebilir.

Tesettür etek seçenekleri arasında tabii ki deri kumaştan yapılmış olan eteklerde bulunmaktadır. Deri kloş bir etek ile bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Ancak bu tür deri etekler yazın terlemeye neden olabilir. Bu nedenle kış ve sonbahar aylarında giyilmesi daha uygundur.

Deri etek kombini, tesettür giyimde oldukça sevilmektedir. Bu tür etekler ile üzerinize tam oturacak ya da salaş duracak bir balıkçı yaka kazak tercih edebilirsiniz. Deri etekler çoğunlukla siyah, bordo ya da kahverengi gibi koyu renklerde üretilmektedir. Bu tür koyu renk etekler üzerinize giyeceğiniz krem, bej ya da beyaz renk trikoların hoş durmasını sağlamaktadır. Ayrıca koyu renk etekler üzerine yine aynı koyu renkte bir bluz ya da triko tercih edebilirsiniz. Tüm bu kombinlere ve tesettür eteklere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tesettür Etek Kombinler

Tesettür etek kombinlemek oldukça basittir. Giydiğiniz eteğin rengine göre diğer kıyafetlerinizi belirleyebilirsiniz. Eğer eteğiniz açık bir renk ise üzerinize koyu renk kazaklar tercih edebilirsiniz. Koyu renk bir ayakkabı ve koyu renk bir ceket ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Açık renk bir tesettür etek ile koyu renk ya da açık renk kazaklar tercih edebilirsiniz. Açık renk bir ayakkabı ve koyu renk bir ceket ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Saymış olduğumuz tüm bu kıyafetlere sahip olmak için Nurtuba internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

hrnajans
hrnajans

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image