Arama

YENİ GALAXY'DEN İLK SIZINTI!

8 yıl önce


YENİ GALAXY'DEN İLK SIZINTI!
ad image
ad image

Galaxy Tab serisi tabletleriyle bugüne kadar bizi etkilemeyi başaran Samsung'un piyasaya yeni tabletler sürmek konusunda yavaşlamaya niyeti yok.

Bu kez yeni, 8 inç'lik bir modelin Wi-Fi ve Bluetooth sertifikasyonlarını yetkililerden aldığı ortaya çıktı. Her üreticinin bu tür adımlardan geçmesi gerekiyor ve  bu aşamayı atlatan Samsung'un yeni tableti, satışa sunulmaya bir adım daha yaklaşmış görünüyor.

Yeni tabletin boyutlarının 2015'in iyi tabletlerinden Galaxy Tab S2 ile aynı olacağı belli. Ancak bu kez karşımızda çok daha uygun fiyatlı bir tablet duruyor gibi. SM-T375S model adına sahip tablet, Hindistan'daki bir veritabanında 100 dolar fiyatla listeleniyor.

Tablet hakkında tüm bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Cihazın boyutlarına ve düşük fiyatına bakarsak Nexus 7'nin boşluğunu dolduracak bir ürün olabilir. Samsung'tan resmi bir açıklama gelene kadar beklememiz gerekecek.

 

Kaynak: Chip

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image