Arama

Vatanmed Ceo'su Uğur Öztürk

2 yıl önce


Vatanmed Ceo'su Uğur Öztürk
ad image
ad image

 

Sosyal medyadaki yorumlar ve puanlara göre Türkiye’nin en başarılı saç ekim merkezi sahibi olan Uğur Öztürk ve Vatanmed, başarılarıyla göz dolduruyor. Peki kimdir bu Uğur Öztürk? Uğur Öztürk ve dünyaya yayılmış saç ekim merkezi Vatanmed ile ilgili detaylar haberin devamında

Uğur Öztürk Kimdir?

Vatanmed Saç Ekim ve Estetik Merkezi’nin kurucusu olan Uğur Öztürk, daha 28 yaşındayken İstanbul Fatih ilçesinde kurduğu Vatanmed Kliniği ile iş hayatına atılan 43 yaşında genç bir girişimcidir. Vatanmed’i kurmakla kalmayıp onu yükseklere çıkartan Uğur Öztürk, erkeklerin korkulu rüyası olan kellik sorununu bitiren isim olarak da bilinmektedir. Bu sene 15. yılını kutlayan Vatanmed, Uğur Öztürk’ün üstün gayretiyle  her yıla bir klinik denk gelecek şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Türkiye’de 1 Numara Dünya’da 1 Numara Olmaya Aday :Vatanmed

Uğur Öztürk, 2007 yılında Vatanmed’i kurarken bu kadar başarılı olacağını biliyor muydu bilinmez ama bu güne baktığımızda Vatanmed, rakiplerinin aksine sürekli gelişen bir saç ekim merkezidir. Uğur Öztürk, Türkiye içindeki çalışmalarıyla ülke ekonomisine katkı sağlarken bir yandan da  yurt dışındaki farklı pek çok noktada açtığı kliniklerle, Türkiye’ye gelemeyenler için saç ekim hizmetini ulaşılabilir bir noktaya taşımaktadır.

2022 itibariyle şube sayısı  İstanbul, Bosna, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, İtalya, Irak (Kerkük, Duhok), Fildişi Sahilleri, Somali, Kenya ve Meksika olmak üzere  toplam 15 şubeye ulaşan Vatanmed, şube sayısıyla da rekor kırmaktadır.

 Uğur Öztürk’e Göre Vatanmed’i Neden Tercih Etmeliyiz?

 Uğur Öztürk, Vatanmed hakkında Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında önde gelen bir klinik olduğunu söyler. Üstelik sadece Türkiye’de de değil  aynı başarıyı dünya çapında da elde etmeye doğru emin adımlarla yürüdüklerini söyleyen Uğur Öztürk, bu anlamda ilk ve öncü olduklarını da özellikle vurgular.

Önceliklerinin  insan sağlığı olduğunu söyleyen Uğur Öztürk, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmeti birleştirdiklerini belirtir.  Vatanmed’in  garanti belgesi veren bir klinik olduğunu belirten Uğur Öztürk, bunun saç ekiminde büyük oynamak olduğunu iddia eder. Üstelik sadece Türkiye’de değil,  dünyanın her yerindeki Vatanmed kliniklerinde geçerli olan bu belgenin, müşterilerine güven sunan ve başarılı sonuca inanan bir anlayışın ürünü olduğunu özellikle vurgular.

Sağlık Bakanlığı onaylı  saç ekim merkezi olan Vatanmed, profesyonel ve eğitimli bir kadroyla çalışan ve uygun fiyatlı saç ekim işlemini gerçekleştiren bir saç ekim ve estetik merkezi olmasıyla fark yaratmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları Ve Vatanmed

Teknolojik gelişmeler, pek çok alanda olduğu gibi saç ekimi hizmetlerine de olumlu etkiler sunmuştur. Bu olumlu etkilerden biri de saç ekimi fiyatlarınadır. Ayrıca saç ekim sektöründeki gelişmelere paralel olarak artan saç ekim merkezi sayısı, fiyatların düşmesinin sebeplerindendir.

 Bu anlamda Vatanmed’in  4 bin 5 bin avroluk işlemleri uzman ekibiyle birlikte yarı fiyattan daha düşük ücretlere yaptığını söyleyen Uğur Öztürk, yabancıların Türkiye’yi seçmesinde düşük fiyat politikasının önemli bir kriter olduğunu belirtir. Bunun, aynı zamanda Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağladığını belirten Öztürk, kendilerinin de bu katkıya hizmet eden bir firma olduklarını ve bundan gurur duyduklarını belirtir.

Vatanmed’in saç ekim konusunda önemli bir yerde olduğunu söyleyen Uğur Öztürk, bu anlamda yatırımlarının devam edeceği müjdesini de vermektedir.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image