Arama

Ünlü Kuaför Samet Zili, Yeni Yılda Evde Olacaklara Muhteşem Saç Stil Önerileri

3 yıl önce


Ünlü Kuaför Samet Zili, Yeni Yılda Evde Olacaklara Muhteşem Saç Stil Önerileri
ad image
ad image

 

Uluslararası pazarda iyi bir isim yapan, özellikle İngiltere'deki başarılı işleriyle ismini duyuran Samet Zili, yeni yılda evde olacaklara saç stili önerileri verdi. Bu taktikler çok işinize yarayacak!

 

Koronavirüs salgını, dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye’de de etkili oldu. Sokağa çıkma kısıtlaması, kuaförlerin kapanması, insanların evde kalması gibi durumlar kadınları da etkiledi. 2021 yılına günler kala kadınlar yeni yıla nasıl bir saç stili ile gireceklerini düşünüyor. Samet Zili, yeni yılı evde kutlayacaklar için güzel saç stili önerileri sunuyor.

Samet Zili, yeni yılda evde olacaklar için öneriler verdi

“Bu yıl koronavirüs salgını sebebiyle evlerden dışarı çıkamadık. Sizler etkilendiğiniz gibi bizlerin de güzellik salonları kapandı. Biz de bu süre zarfında kendimizi geliştirerek yeni şeyler öğrendik ve sizin karşınıza daha iyi bir şekilde çıkmak için hedefimizi büyüttük. Salgın ile birlikte bu yıl saç stilleri çok aktif olmasa da yeni yılda bu aktifliğin artacağı tahmin ediliyor.

Yeni yıl, yeni saç trendleri ile bizleri süsleyecek bir yıl olacak. Bu yıl yılbaşını herkes sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı evde geçirecek. Bu kısıtlama sebebiyle yeni yılda kadınlar nasıl bir stil ile yeni yıla girmek istediklerini düşünüyor. Bir taraftan evde tombala oynayan, sinema seyreden, telefonda eşi dostu ile görüşen kadınlar bir taraftan yeni yıl hazırlıkları yapıyor.

 

Yeni yılda kadınların tercih edebileceği pek çok saç stili bulunuyor. Öncelikle yeni yılı herkes kendi evinde geçireceği için topluluk oluşmayacak. Bu da kadınlar saç konusunda kendini çok yormayacağı anlamına gelse de bazı kadınlar daha güzel saç stili ile hane halkının karşısına çıkmak isteyebilir. Yeni yıl ile birlikte kadınlara önerdiğimiz saç modellerinden birisi sade saç stili olmaktadır. Sade, düz ve aşağıya doğru sarkan bir saç modeli yılbaşı gecesi için güzel bir tercih olabilir. Bununla birlikte dalgalı bir saç modeli tercihi yapmak estetik görünümü arttıran bir durum olacaktır.

 

Yeni yıla evde girecekler için önerdiğimiz saç stillerinden bir diğeri maşa ile şekil almış ve arkadan şekilli bir şekilde toplanmış saç stili. Belki evde olacaklar için abartılı bir saç modeli olabilir fakat eğer ki yılbaşında arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile telefonda bir görüşme yapacaksanız bu tür bir saç stili uygun olabiliyor. Kadınların yeni yıl ile birlikte tercih edebileceği bir diğer saç modeli kıvırcık saç stili olmakta. Araç ile kıvırcık hale getirilen saçlar, yeni yılın vazgeçilmez modelleri arasında yerini almış durumda. Özellikle insanların ilgisini üzerine çekmek istiyorsanız bu saç modeli ile yılbaşını kutlamaya başlayabilirsiniz.

Kadınlara yeni yıl için önerebileceğimiz bir diğer saç modeli topuz saç modeli olarak yer alıyor. Düğünlerin vazgeçilmez saç modeli olan topuz, yılbaşı ortamında da kadınların ilgi alanı olmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra at kuyruğu modeli de yeni yılda tercih edilebilecek sade saç modelleri arasında bulunuyor. Saçların arkaya doğru bağlandığı bu modelde bir saç aksesuarı ile saçlar at kuyruğu şeklinde bağlanıyor. Bu da yeni yıla bu model ile girmenizi sağlıyor. Bu stil sadelik ve kolay bir yapım şekli olmasıyla pek çok kadının tercihi oluyor.

 

Yılbaşında tercih edilecek saç modellerinden birisi de yılbaşı aksesuarları ile saç süslemektir. Saç tokası, kurdele, sim, parlak taş gibi malzemeler saça takılarak saçın daha estetik görünmesi sağlanabilir. Yeni yıla girmek isteyenler için güzel bir tercih olan bu stil, kadınların sıkça tercih ettiği özel modeller arasında yer alıyor.” diye ifade etti.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image