Arama

TRT World Forum 2020, uzman yuvarlak masa toplantılarıyla başlıyor

3 yıl önce

TRT Dünya Aralık 1 ve 2 online tutuluyor Forum 2020 içermektedir uzman yuvarlak masa diğer tartışmalar yanında oturumları.

TRT World Forum 2020, uzman yuvarlak masa toplantılarıyla başlıyor
ad image
ad image

 

Shifting Dynamics: The International Order in a Post-Pandemic World temalı uluslararası konferans, çok sayıda politikacı, iş adamı, akademisyen, aktivist ve gazeteciyi bir araya getirecek.

Bu yıl öne çıkan yuvarlak masa toplantıları: İsrail-Filistin Çatışması ve İsrail'in Arap Devletleriyle İlişkisi; Savaş ve Barış: Azerbaycan-Ermenistan çatışmasının kaderi; Savaş ve Hastalık: Suriye ve Yemen'de COVID-19 ile Yaşamak; Amerikan Rüyasının Hayal Kırıklığı: COVID-19 ve Sağlık Hizmetleri Politikaları; Doğu Akdeniz'de Enerji ve Güvenlik ve Libya Çatışması; Balkanlarda Büyük Güç Yarışması; Arap Dünyasının Geleceği: Arap Baharı'ndan 10 yıl sonra ve Türk Dış Politikası: Değişen Dünya Düzeninde Gelenek, Jeopolitik ve İdeoloji.

Bu oturumların uzmanları arasında Azerbaycan cumhurbaşkanının yardımcısı Hikmet Hacıyev; İngiltere'nin Kıbrıs Yüksek Komiseri Peter Millett; AB Türkiye delegasyonu başkanı Nikolaus Meyer-Landrut ; Ürdün eski başbakan yardımcısı Marwan Muasher; ABD'nin eski Türkiye Büyükelçisi Francis Joseph Ricciardone Jr.; ve İtalyan Uluslararası İlişkiler Enstitüsü müdürü Nathalie Tocci.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye şu adresten erişilebilir:

https://www.trtworldforum.com

Etkinliği canlı takip etmek için:

https://twitter.com/trt

https://twitter.com/trtworldforum

https://www.youtube.com/channel/UC7hCyOrxFLSSyyonWLVcreg

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image