Arama

Tıp Sektöründe e-doktor Hizmeti

3 yıl önce


Tıp Sektöründe e-doktor Hizmeti
ad image
ad image

Malum günümüzde virüs sebebiyle insanlar dışarıya çıkmaya korkar oldular. En çok korkulan yerlerin başında da şüphesiz hastane gelmektedir. Bu sebeple e-doktor hizmeti oldukça işe yarar olacaktır. Virüs sadece basit bir örnek bu hizmet tam oturduğu vakit insanlar fiziki tedavi gerektirmeyen durumlarda hastaneye gitmek yerine evlerinden, iş yerlerinden doktorlarla görüşmenin çok daha basit olduğunu anlayacak ve e-doktor hizmetini almaya başlayacaklardır.

Tabii ki bu hizmeti alıp sonrasında fiziki tedavi gerektiren, doktorların hastayı yüz yüze görmesi gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumda doğal olarak doktor hastayı hastaneye davet edecektir. Yüz yüze görüşülmesine gerek olmayan durumda da ya seans bitip tedavi ve ilaç verilecek ya da seanslar uzatılıp görüntülü konuşmayla tedavi devam edecektir.

Online Doktor Güvenilir Mi?

İnsanlar yeni bir durumda öncelikle güvenilirlik konusunda şüpheye düşerler ve bu da oldukça doğal bir durumdur. Online doktor hizmeti tamamen güvenilir bir sistemdir ve canlı destek aldığınız doktorların bilgi ve birikimine tamamen güvenebilirsiniz. Zaten dünyada birçok ülke bu uygulamayı yıllar boyunca başarılı bir şekilde yapıyor ve yapmaya da devam edecekler.

Kişiler bu hizmeti alırken uygun ortamı oluşturmalıdır. Yani kalabalık bir yerde yapılacak görüşme sağlıklı olmayacaktır kişinin tek başına sanki hastanede muayene oluyor gibi sessiz bir ortam oluşturması gerekir. Bu sayede doktorların dikkati dağılmayacak ve hastayla verimli bir şekilde ilgilenebileceklerdir.

Online Randevu Adımları

Online olarak hizmet almak isteyen kişiler randevuyu da online şekilde yapmaktadır. Online randevu için kişiler Vidicourse programı üzerinden görüşme yapabilir ya da siteye girerek canlı destekten randevu alımı da yapabilirler. Kişilerin randevu alırken uygun oldukları vakitleri iyi düşünmeleri gerekmektedir. Bunun sebebi de doktorların yoğunluğudur. Yani bir kişi aldığı randevuyu ertelemek zorunda kalırsa randevunun ileri tarihi biraz geç bir vakte verilebilir. Bu sebeple kişiler uygun oldukları vakitleri net bir şekilde belirleyerek randevu almalıdır.

Randevu alındıktan sonra kişinin randevuya katılamayacak durumda olursa da bunu öncesinden belirtmeleri gereklidir. Aksi takdirde randevuya mazeret belirtmeden katılmama durumunda kişilerden muayene ücreti alınacaktır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image