Arama

Şerit LED Aydınlatma Nasıl Yapılır

3 yıl önce

Şerit LED Aydınlatma Nasıl Yapılır

Şerit LED Aydınlatma Nasıl Yapılır
ad image
ad image

Günlük hayatın her anında kullanılabilen şerit LED’ler, farklı renk ve modellerde üretilebiliyor. Adından da anlaşılacağı gibi ince bir şerit halinde yer alıyor. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olması gün geçtikçe daha da yaygınlaşmasını sağlıyor. Kendinden yapışkanlı olan şerit LED’lerde aydınlatma işlemi kolaylıkla yapılır. Parlaklığı ve göz alıcı görünümü ile istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İster tavanda isterse duvarlara monte edilebilir. Metal, ahşap, cam gibi tüm yüzeylere kolaylıkla yapıştırılır. Şerit LED’leri dekor amaçlı kullanacağınız gibi iyi derecede aydınlık da sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile hem loş hem de canlı ortam elde edebilmek mümkündür. 

Şerit LED

Günümüzde popüler aydınlatma ürünlerinden biri de şerit LED modelleridir. Bu LED’ler küçük yüzeye sahiptir. İnce yapıda tasarlanır. Geniş kullanım alanları mevcuttur. Özellikle ışığın ulaşamadığı dar bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir. Farklı çeşitlerde üretimi yapılır. Uygulanacak alana göre en uyumlu tercihler yapılabilir. Gün boyu yansa da elektrikten tasarruf edilmesini sağlar. Küçük ve ince olmalarına rağmen ortama geniş ışık saçar. Silikonlu ve silikonsuz çeşitleri mevcuttur. İç ve dış mekanda kullanma durumuna göre tercih edilebilir. 

Şerit LED Işık 

İnce bir şerit üzerinde minik bir sürü ışığın bir araya gelmesiyle şerit LED ışık oluşur. Tek ve üç çipli modelleri vardır. Üç çipli şerit LED’ler ortama daha fazla ışık saçar. İç mekanda silikonsuz LED’leri tercih edebilirsiniz. Silikonlu modeller çevre şartlarına karşı dayanıklıdır. Böylelikle dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Kırmızı, mavi, beyaz, yeşil, sarı gibi pek çok renk seçeneği mevcuttur. Ortamı romantik ve loş yapmak için koyu renkler tercih edilebilir. 

Şerit LED Fiyatları 

Geniş fiyat aralığına sahip olan şerit LED’ler her bütçeye uyum sağlıyor. Şerit LED fiyatlarıLED’in modeline, markasına, rengine, kalitesine göre değişir. Kalite arttıkça fiyatında da artış yaşanır. Diğer aydınlatma ürünlerine oranla daha uygun maliyetlidir. Geniş alanlarda rahatlıkla uygulanabilir. LED ışıklarda yapılan indirimleri takip ederek normalden uygun fiyata satın alabilirsiniz. Mekanın aydınlığı ve dekoruna önem veriyorsanız şerit LED’lere göz atabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image