Arama

Samsung Galaxy S7 Görüntüleri Sızdı İşte Samsung Galaxy S7 ‘nin özellikleri!

8 yıl önce


Samsung Galaxy S7 Görüntüleri Sızdı İşte Samsung Galaxy S7 ‘nin özellikleri!
ad image
ad image

Samsung Galaxy S7’nin ilk görüntüleri sızmaya başladı.Sayfamızda merak edilen Samsung S7 teknik özelliklerini anlatmaya çalışacağız.

Mükemmel özelliklere sahip Samsung Galaxy S7’nin kullanıcıları memnun edeceğe benziyor.Edinilen bilgilere göre model 2 farklı yazılıma sahip olacak.İşte Samsung Galaxy S7 ‘nin özellikleri.

Önümüzdeki yıl mobil dünyanın nabzının attığı MWC 2016 Fuarı’nda  tanıtımı yapılacak olan Samsung Galaxy S7’nin  tasarımı ile ilgili bilgiler alınmaya başlandı.

Öncelikle 5.1-inç'lik ekran büyüklüğünün aynen devam ettiğini belirtelim. S7 selefine kıyasla majör bir farklılığa olmamakla birlikte küçük makyajlardan geçmiş. Örneğin artık ana tuş yuvarlağımsı değil köşeli bir tasarıma sahip.143.37 x 70.8 x 6.94 mm'lik ölçülerinden de hareketle S6'dan az daha kalın (143.4 x 70.5 x 6.8 mm) olan modelin arka tarafında ise kamera çıkıntısının sürdüğünü görüyoruz. Keza LED flaş ile nabız sensörü de yerini koruyor.

Samsung Galaxy S7’nin özellikleri 21 Şubat’ta MWC 2016 Fuarı’nda   yapılacak tanıtımı ile netlik kazanacak.

Öngörülen temel teknik özellikler şöyle:

2K (2560x1440) SAMOLED ekran

Exynos 8890/Snapdragon 820 yongaseti

4GB RAM

32/64GB dahili hafıza

20MP kamera

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image