Arama

Pharma C Ecza Depoları Sahibi Muhammed Erin kimdir?

3 yıl önce


Pharma C Ecza Depoları Sahibi Muhammed Erin kimdir?
ad image
ad image

 

Eczacılık sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile büyük başarılara imza atan Muhammed Erin, gençlere ilham olacak yaşam öyküsünü anlattı. “Sektördeki kariyerimin zirvesindeyim” diyen Erin, mesleğe yeni başlayacak gençlere birbirinden önemli tavsiyelerde bulundu.

 

Pharma C Ecza Depoları Sahibi Muhammed Erin, sektörde geçirdiği 10 yıllık iş serüveninde kazandığı tecrübeleri ve bugünlere nasıl geldiğini anlattı. Erin, “12.10.1995 tarihinde Batman’da dünyaya geldim. Bir süre Mersin’de yaşadım. Üniversiteyi yurtdışında bitirdim ve o günden beri İstanbul ve Mersin’de sağlık sektöründe çalışmalarımı sürdürüyorum” şeklinde konuştu.

 

“Sağlık Sektörüne Hizmet Vermek Kamu Görevidir”

 

“Sektörde pek çok farklı kurumda üst düzey görevler aldım. Medikal Farma Ecza ve Güney Farma Ecza depolarının sahipliğini yaptım. Şu an Pharma C Ecza Depoları ile kariyerime devam ediyorum. Türkiye’nin farklı yerlerinde 10’un üzerinde depomuz var. Aynı zamanda üretim de gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

“Eczacılık sektöründe görev yapmak aynı zamanda kamuya hizmettir” diyen Erin, “Yıllarımı mesleğime adadım. Sağlık sektöründe çalışmak insanı gururlandırıyor. Kamu görevi bilinci ve sorumluluğu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu azmim ve kararlılığım bugünlere gelmemde en büyük yardımcım oldu” açıklamalarında bulundu.

 

Erin’den Genç Eczacılara Tavsiyeler

 

Mesleğe yeni başlayacak gençlere de tavsiyeler veren Erin, “Halk sağlığı her şeyin başında geliyor. Bu görev bilincini sakın akıllarından çıkarmasınlar. Ben bugün üretim tesisleri olan ve Türkiye’nin 7 bölgesine ilaç sevkiyatı gerçekleştiren bir markanın sahibiysem, bunu görev bilincime borçluyum. Sağlık sektöründe çalışmaktan yoruldum demek olmaz. Çok çalışsınlar ve tüm zorlukların karşısında dursunlar. O zaman çok başarılı olacaklardır, buna canı gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image