Arama

Pasha de Cartier

1 yıl önce


Pasha de Cartier
ad image
ad image

 

Benzersiz bir tasarıma sahip Pasha de Cartier modeli ilk olarak 1943 yılında yapılmıştır. Kaliteli işçilikle üretilmiş ve bir mücevher gibi dizayn edilmiş olan model şık bir görünüme sahiptir. Sadece beyler için değil hanımlar için üretilmiş versiyonları da bulunmaktadır. Bu saatlerde ayrıca Cenevre Mührü adı verilen sadece mekanizma kalitesi yüksek saatlere verilen bir sertifika da bulunmaktadır. Saatin içinde yer alan mekanizma bizzat Cartier markası tarafından üretilmektedir. Saatler üzerinde onları ikonikleştiren farklı özellikler bulunmaktadır. Kimi saatlerde zincirli koruma kapağı bulunurken kimisinde iskelet köprülerden kadranlar vardır. 

Pasha de Cartier Özellikleri

Farklı kadran tasarımlarıyla öne çıkan Pasha de Cartier modelinin en çok dikkat çeken özelliği kurma kolunu tasarlarken kullandıkları mücevherlerdir. Kolun hemen tepesinde mücevherler kullanılması saatin sıra dışı görünmesini sağlamaktadır. Yine ızgaralı cama sahip versiyonları da farklı saatlerden hoşlananların oldukça hoşuna gitmektedir. Su geçirmezlik sertifikası bulunan modelin bazı versiyonlarında kronografi özelliği de bulunmaktadır. İşçilik kalitesi yüksek olan saatin beyaz altın gibi değerli madenlerden yapılan versiyonları şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Nadir modeller arayanlar içinse sınırlı sayıda üretilmiş çeşitleri de bulunmaktadır. İncelemek için https://www.entropia.club/tr/pasha-de-cartier-erkek/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image