Arama

Paipurth Villa mimarisiyle göz kamaştırıyor

3 yıl önce

Etkileyici mimarisiyle “Paipurth Villa” göz kamaştırıyor Karamürsel kuzeyindeki orman alanları , meyve sebze yetiştiriciliği ve deniz ulaşımının tüm avantajlarından yararlanan ticareti gelişen bir ilçe olarak önümüzdeki yılların en gözde yerleşim merkezi olamaya adaydır.

Paipurth Villa mimarisiyle göz kamaştırıyor
ad image
ad image

 

Karamürsel sahilinde yer alan “Paipurth Villa”, adeta deniz fenerinin ışığı gibi parlıyor. Bir çok villa projesinin aksine Paipurth, uygunluğuyla da dikkat çekiyor.

   Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde tamamlanan “Paipurth Villa”, akıllı ev teknolojisiyle adete konfor ve güvenliğin bir arada bulunmasını sağlıyor. Isı ve ses yalıtımıyla birlikte Paipurth Villa, olumsuz dış etkenlerden ve gürültüden konut sakinini uzak tutmaktadır. Paipurth Villa’da yer alan genel elektrik kontrolü, uzaktan erişim su vana kontrolü, kaçak su sensörü ve kaçak gaz sensörü gibi teknolojilerle, evde kimse olmasa dahi kazalara engel olmaktadır.

   Güvenlik noktasında hareket sensörü, hırsız alarmı ve dış kapı parmak izi okuyucu teknolojisinin de bulunduğu Paipurth İnşaat’da konutunuz, davetsiz misafirlere karşı her daim güvende olacaktır. Ayrıca konut sakini ısıtma kontrolü, termostat oda ısı ayarı, uzaktan kombi kontrolü ve klima kontrolü gibi teknolojiyle birlikte konutun ısısını daima kontrol edebilecek.

   Akıllı ev teknolojisinin hiçbir tanesinin eksik olmadığı Paipurth Villa’da pek çok özellik (Asansör kata çağırma kontrolü, Dokunmatik cam kontrol paneli, Dokunmatik cam panel oda termostatı, Dış kapı parmak izi okuyucu) mevcuttur. Sakinlerinin her zaman huzurlu, mutlu ve konforlu yaşam sürmesini arzulayan Paipurth, bu noktada fazlasını yapmaya devam ediyor. Vizyon ve misyonunda asla ödün vermeyen Paipurth, Türkiye ve dünyada lider olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek müşteri memnuniyetini en önde tutmaktadır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image