Arama

OTEL TAVSİYELERİ

2 yıl önce


OTEL TAVSİYELERİ
ad image
ad image

Transferde UEFA’ya Göre Hareket Ediyoruz

Fenerbahçe başkanı Ali Koç kulübün dergisine yaptığı açıklamada yapılan transferlerin UEFA ile imzalanan finansal fair-play sözleşmesi kapsamında gerçekleştiğini belirtti.

Yeni sezon hazırlıklarının Erol Bulut yönetiminde sürdüğünü dile getiren Ali Koç transfer çalışmalarına da devam ettiklerini söyledi.

Kulübün dergisinde yer alan yazısında “Bugüne dek yaptığımız ve yapacağımız transferler UEFA organizasyonlarında oynayacak oyuncular için UEFA ile imzaladığımız finansal fair play sözleşmesine göre yapılmaktadır. Türkiye ligi için herhangi kısıtlama söz konusu değildir. UEFA ile yaptığımız anlaşmanın Fenerbahçe’nin geliri ya da finansal gücüyle ilgili olmadığını belirtmek gerekir. Yalnız sözleşmede bulunana kar zarar parametresinin UEFA listesine oyuncu ekleme hususu kadar önemli olduğu biliniyor. Bu doğrultuda Fenerbahçe’nin gelirlerini arttırmak için yönetim olarak aralıksız mesai harcıyoruz” dedi. İlbet sitesine göre Türkiye'de bu fazla en iyi transferlere Fenerbahçe'nin imza attığı söylenirken, futbolcuların adapte olup olamayacağı ise henüz belli değil.

Son dönemde dövizde oluşan kur farkının kulüpleri olumsuz etkilediğini aktaran Ali Koç “Gelir elde etmek adına sponsorluk sözleşmeleri, forma satışı, bilet satışı ve iştiraklerden elde edilen karların önemi her geçen gün artmaktadır. Bu gelir kalemlerinde beklenilen hedefin ötesinde rekor gelir elde edilmesi bir zorunluluk halini almıştır. Bu anlamda Fenerbahçe taraftarını kulübe destek olmaya davet ediyoruz.” Dedi Fenerbahçe transferlerine ne kadar harcadığını ilbet giriş sitesinden öğrenerek, futbolcuların istatistik detaylarına da ulaşabilirsiniz.

Bu sezon Fenerbahçe taraftarının korona virüsü nedeni ile maçlara gelemeyecek olsalar da, bilet satışlarına yoğun talep gösterdiklerini de belirtti. “Fenerbahçeli olarak ortak arzumuz önümüzdeki 2020-2021 sezonunda şampiyonluk ipini göğüslemek olacaktır. Bu anlamda lig maçlarında statta yaratılacak atmosfer bizim için önem arz etmektedir”  Maç öncesi ve maç sonrası detaylı analizleri ise taraftarlar ilbet tv üzerinden takip edebilecekler.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç son olarak korona virüsü tedbirleri hakkında da açıklamalarda bulunarak Sağlık görevlerine de teşekkür etti.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image