Arama

Otel Programı Nasıl Seçilir, Avantajları Nelerdir?

2 yıl önce


Otel Programı Nasıl Seçilir, Avantajları Nelerdir?
ad image
ad image

 

Protel otel programı; otel işletmesinin sahip olduğu tüm birimlerin yönetimini, müşteri verilerinin takibini, rezervasyon süreçleri gibi birçok işlemi tek bir sistem üzerinden yürütme imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte işletmenin verimliliğini artırmaya yönelik tüm fırsatların takip ve analizini yine Protel otel programı sistemleri sayesinde gerçekleştirmek mümkündür.

Otel Programlarının Avantajları Nelerdir?

  • Protel otel programları sayesinde rezervasyon süreçleri, müşteri takibi, oda servisi hizmetleri gibi tüm işlemleri kolaylıkla yönetmek mümkündür. Böylece hızlı ve güvenilir hizmet müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir.
  • Booking.com, Agoda, Expedia gibi çeşitli kanallara işletmenize ait otel odalarını kolaylıkla göndermek mümkündür.
  • Gelişmiş teknolojik hizmetleri sayesinde rezervasyon başlangıcından ön büro hizmetlerine, satış kanallarından oda içi planlamalara kadar tüm entegre işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür.
  • Otel verilerinin gelişmiş analizi sayesinde müşteri portfolyosunu ve tercihlerini kolaylıkla belirlemek mümkündür. Böylece muhasebe verilerini kolaylıkla değerlendirmek ve otel standartlarını belirlemek çok daha kolay hale gelmektedir.
  • Esnek sistem yelpazesi sayesinde otel büyüklüğünüze uygun finansal stratejiler geliştirme fırsatı sunmaktadır.

Otel Yönetim Sistemleri

Otel yönetim sistemleri, işletmelerdeki tüm yönetim ve hizmetlerin kontrol edildiği yazılım sistemidir. Ön büro, rezervasyon, gelir gider takibi ve faturalandırma gibi süreçlerin kontrol ve takibi otel yönetim sistemleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunlarla birlikte pazarlama, yeme içme ve insan kaynakları gibi süreçlerin yönetimini kolaylaştıran otel programları da sunmaktadır.

  1. Opera Otel Yönetim Sistemi (PMS):

Opera Otel Programı her ölçüden konaklama tesisine hitap edebilen bir otel yönetim sistemi çözümüdür. Rezervasyon süreçlerini ve check-in gibi ön büro işlemlerini pratikleştirerek zaman tasarrufu ve güvenilir garantili hizmet sağlayan bir sistemdir. Personel takibi ve işletmedeki işleyiş hakkında detaylı rapor hizmeti sunmaktadır. Böylece sorunsuz bir şekilde otel işletmelerini yönetmek ve verimliliği artırmak mümkündür.

  1. Suite8 Otel Yönetim Sistemi:

Suite8 çok gelişmiş ve sorunsuz bir hizmet garantisi sunan otel yönetim sistemidir. Müşteri bakış açısıyla geliştirilmiştir dolayısıyla misafirlerin beklentisini fazlasıyla karşılama garantisi sunmaktadır. Otel araması, rezervasyon, konaklama öncesi ve sonrası iletişim süreçleri gibi tüm hizmetleri misafirlerin taleplerine yönelik gerçekleştirmektedir. Bunlarla birlikte tüm bu süreçlerde müşterilerin verilerini analiz ederek sadakat yönetimi sistemini kullanır ve otel yöneticilerine müşterileri için kişiselleştirilmiş konaklama deneyimi sunma imkanı sağlamaktadır.

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image