Arama

Onurhan Konak İlk Albümünü Çıkartıyor

3 yıl önce

Onurhan Konuk “Ellerimi Tut” adını verdiği 5 şarkıdan oluşan bir albümünü 27 Temmuz tarihinde çıkaracağını duyurdu.

Onurhan Konak İlk Albümünü Çıkartıyor
ad image
ad image

 

Albüme adını veren “Ellerimi Tut” şarkısına klip çekimlerinin de başladığını duyuran Onurhan Konak, Ellerimi Tut” adlı albümüyle müzik dünyasında giriş yapacak.  Bu yolda başarılı adımlarla ilerleyen genç sanatçı, albümü ile ilgili yaptığı açıklamada “27 Temmuz tarihinde çıkacak olan albümüm için çok heyecanlıyım. Beni fazlasıyla heyecanlandıran ve içime sinen bir albüm oldu. Albümümde benim için bir birinden özel olan 5 şarkıya yer verdim. Ama “Ellerimi Tut” şarkısının bende yeri çok ayrı. Bu şarkımın tamamlanma süreci korona nedeniyle yaşadığımız zor günlerde oldu. Herkes için zorlukla geçen bu süreçte bu şarkıyı tamamlama fırsatı buldum. Şarkının bende özel bir hikayesi var. Bu nedenle de şarkının adını albüme verdim. Şarkılarla yaşadığım duygularımı başkalarına aktarabilmek çok güzel. Dinleyen herkese bu duyguların geçeceğine inancım tam. Albümümü dinlettiğim yakın çevremden olumlu geri dönüşler alıyorum” dedi.

Şarkılarının dinleyicileriyle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekleyen ve heyecanlı olan Onurhan Konak’ın müzik sektörüne ilk adımlarını atacağı, 5 şarkıdan oluşan albümü ve bu albüme adını veren “Ellerimi Tut” şarkısının klibi 27 Temmuz tarihinde tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Onurhan Konak son olarak şu açıklamalarda bulundu. “Albümümün hazırlıkları sırasında benden desteklerini esirmeyen yakınlarıma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image