Arama

Nokia Muhteşem Dönüşe Hazırlanıyor Nokia C1 ile TZellikleri ve Fiatıyla Dünyayı Şaşrtmaya Geliyor

8 yıl önce


Nokia Muhteşem Dönüşe Hazırlanıyor Nokia C1 ile TZellikleri ve Fiatıyla Dünyayı Şaşrtmaya Geliyor
ad image
ad image

Dünyanın ilk cep telefonlarını üreten Nokia eski günlerine geri dönebilmek için çalışmalara başladı.Nokia C1 isimli yeni telefonu ile akıllı telefon piyasasında hala var olduğunu göstermeye çalışacak.

Dünyayı cep telefonu ile tanıştıran ve cep telefonu dünyasının efsane markalarından Nokia firması akılı cep telefonlarının piyasaya çıkması ile teknolojiye yenilmiş ve daha sonra şirketin  mobil kanadı  Microsoft firmasına satılmıştı.Microsoft ile yapılan anlaşma gereği  Nokia firması 2016 yılı sonuna kadar akıllı telefon üretemeyecek. Microsoft ile anlaşmanın bitmesine bir yıl kala Nokia akıllı telefon teknolojileri konusunda çalışmalara hız verdi.Nokia anlaşma biter bitmez  C1 isimli akıllı telefonunu ile adını yeniden sektörde duyurmaya çalışacak.Nokia C1’e ait olduğu ileri sürülen görüntüler basına sızdı.

Nokia C1 ismi ile piyasaya çıkacağı tahmin edilen cep telefonunun ana belleği ile ilgili belirsizliklerin devam ettiği fakat 2 GB ve 3 Gb RAM’a sahip olan iki farklı model bulunuyor. 2 GB RAM’a sahip modelde 32 GB dahili hafıza bulunduğu ve kamerasının 8 MP olduğu belirtiliyor.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image