Arama

Muya Ev Terliğinde Kampanya Başladı

3 yıl önce

Muya kurulduğu günden bu yana müşterilerine rahatını göz önünde bulundurduğu için bu anlamda satmış olduğu ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilme imkanı da veriyor.

Muya Ev Terliğinde Kampanya Başladı
ad image
ad image

 

Muya kurulduğu günden bu yana müşterilerine rahatını göz önünde bulundurduğu için bu anlamda satmış olduğu ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilme imkanı da veriyor. Şayet müşteriler satın almış oldukları Muya ürünlerinden yeterli derecede memnun kalmadılar ise 14 gün içerisinde ürünlerini koşulsuz bir şekilde iade edebiliyor. Muya kurmuş olduğu etkin ve verimli web sitesi ile aynı zamanda müşterilerine güvenli ödeme imkanları da sunuyor. Kişisel verilerin korunması kanunu başta olmak üzere müşterilerinin e-ticaret platformu üzerinden yapmış olduğu alışverişlerde tüm kişisel bilgilerini gizli tutuyor.

Muya faaliyet yürütmeye başladığı günden beri Türkiye'nin ve dünyanın ev terliği ayakkabı ve terlik konusunda en çok başarıya imza atan kuruluşları arasında yer alıyor. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen kuruluş özellikle kış mevsiminde erkek ev terliği modelleri ile de dikkat çekiyor. 1995 yılından bu yana ayakkabı ve sandalet sektöründe faaliyet yürüten Muya, son derece rahat kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile 7'den 70'e herkesin tercihi olmuş durumda. Özellikle kış mevsiminde terliklerin ev içerisinde de giyilmesi yoğunluk kazanırken Muya periyodik olarak indirimler yaparak erkek ve kadın ev terliği ürünlerinde de uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Muya yapmış olduğu arge çalışmaları ile kaliteli ve ayak sağlığına uygun ürünleri hayata geçirmeye gayret gösteriyor. Bu yüzden kadınların da en sevdiği ayakkabı ve terlik markaları arasında yer alan Muya kadın terlik modelleri ile de dikkat çekiyor.

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image