Arama

Modern Fast Food Ustası Ali Magerro Şimdi Nerede Yaşıyor?

2 yıl önce


Modern Fast Food Ustası Ali Magerro Şimdi Nerede Yaşıyor?
ad image
ad image

 

Modern fast food ustası olarak çalışmalarını sürdüren ve dikkat çeken çalışmalarda bulunan Ali Magerro’nun şu anda nerede yaşadığı oldukça fazla merak ediliyor. Azerbaycan doğumlu olan Magerro, küçük yaşlardan itibaren yemek yapmaya karşı büyük bir ilgi besliyor. Sektörde profesyonel çalışmalarda bulunduktan sonra fast food alanına yönelmiş olup halihazırda bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

“Yemek yapmak, benim için keşfedilecek özel bir dünya. Bu nedenle yemek yaparken kendimi çok mutlu hissediyorum. Merak duygumun ön planda yer aldığını düşünüyor, sahip olduğum merak sayesinde çok özel tatlar keşfediyorum. Şu anda Rusya’ya bağlı Dağıstan Cumhuriyeti’nde bir fast food mekânında marka şefi olarak çalışmaktayım.”

“Azerbaycan Bakü’de Dünyaya Geldim”

Azerbaycan’da dünyaya gelen Ali Magerro, yaşadığı yer ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelmiş olsam da işim gereği şu anda Azerbaycan’da yaşamıyorum. İnsanın kendi ülkesinde yaşantısını sürdürememesi, birçok anlamda yıpratıcı olabiliyor. Ama ben, şu anda yaşadığım yerde kendimi çok rahat hissediyorum. Çalışmalarımı çok özel bir şekilde sürdürme şansı elde ettiğim için kendimi geliştirebildiğimi söyleyebilirim.”

“2021 Yılından Beri Rusya’ya Bağlı Dağıstan Cumhuriyeti’nin Başkentinde Yaşıyorum”

2021 yılından itibaren Rusya’ya bağlı Dağıstan Cumhuriyeti’nin başkenti olan Mahaçkala şehrinde yaşantısını sürdüren Ali Magerro, “Açıkçası bulunduğum yerde çok rahatım. Çalışmalarımı burada yoğun bir şekilde sürdürmekteyim. Bunun yanı sıra 2021 yılından beri Mahaçkala’da yaşadığım için buraya alıştım. Fakat nerede olursanız olun, kültürünüzü derinlerinizde hissediyorsunuz. Ben de farklı bir yerde yaşıyor olsam bile kültürümü ve özümü içimde taşıyorum.” ifadelerinde bulundu.

“Bir Fast Food Mekânında Marka Şefi Olarak Çalışıyorum”

Yaşadığı bölgede çalıştığı mekân ile ilgili de açıklamada bulunan Ali Magerro, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Bir fast food mekânında marka şefi olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Çalıştığım mekânın her anlamda çok özel olduğunu düşünüyorum. Birbirinden özel lezzetler ortaya çıkarabilmek için yoğun bir çalışma sergiliyoruz. Fakat fazla çalışmak beni hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Çünkü yaptığım işin değerli olduğunu biliyor, kendimi bu alanda çok mutlu hissediyorum. Ayrıca yeni bir lezzet keşfetmek, bu konuda çalışmada bulunmak benim için çok özel bir duygu.”

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image