Arama

Milliyetçi İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz Antrenörlerin Antrenörler Gününü Kutladı

4 hafta önce


Milliyetçi İş İnsanı İbrahim Murat Gündüz Antrenörlerin Antrenörler Gününü Kutladı
ad image
ad image

 

 

Türkiye'nin tanınmış milliyetçi iş insanlarından biri olan İbrahim Murat Gündüz, spor dünyasına olan ilgisi ve katkılarıyla da dikkat çekmektedir. Özellikle kick boks sporuna verdiği destekle bilinen Gündüz, Türkiye Kick Boks Federasyonu başkanlık yarışında yakın arkadaşı Şahin Eroğlu'nu desteklemektedir. Bu bağlamda, sporun gelişimi ve yaygınlaşması için önemli projelerde yer almaktadır.

 

Antrenörler Günü dolayısıyla İbrahim Murat Gündüz, Kick Boks Milli Takım Antrenörü Şahin Eroğlu ve tüm antrenörlerin Antrenörler Günü'nü kutladı. Antrenörlerin sporun temel taşları olduğuna vurgu yapan Gündüz, onların emek ve fedakarlıklarının sporcuların başarısında büyük rol oynadığını belirtti. Kutlama mesajında Gündüz, "Sporun her dalında olduğu gibi kick boks branşında da antrenörlerimizin katkıları göz ardı edilemez. Milli Takımlar Teknik Direktörü Şahin Eroğlu ve tüm antrenörlerimize minnettarız" ifadelerine yer verdi.

 

Gündüz'ün bu mesajı, spor camiasında geniş yankı buldu ve antrenörlerin motivasyonunu artırdı. Türkiye'de sporun gelişimine yaptığı katkılar ve antrenörlere verdiği değerle bilinen İbrahim Murat Gündüz, spor dünyasında saygın bir figür olarak yer almaktadır. Antrenörlerin emeklerinin her zaman hatırlanması ve takdir edilmesi gerektiğini belirten Gündüz, gelecekte de sporun ve sporcuların yanında olmayı sürdüreceğini ifade etti.

 

https://www.tgrthaber.com/spor/turkiye-muaythai-federasyonu-profesyonel-sube-baskan-yardimcisi-ibrahim-murat-gunduz-antrenorlere-ve-sporculara-tesekkur-etti-2833116

 

https://uploadimage.io/imuratg75

 

https://imgyukle.com/imuratg75

 

 

 

 

 

 

Etiketler

#hulyadurugunduz

#ibrahimmuratgunduz

#türkiyekickboks

 

Etiketler : hulyadurugunduz
admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image