Arama

Milli Piyango Sonuçları Trt 1'de Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak?

7 yıl önce


Milli Piyango Sonuçları Trt 1'de Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanacak?
ad image
ad image
 Sherlock 4.sezonun yayın tarihi belli oldu fakat Sherlockfanları bu tarihten hiç memnun değiller ve bu kadar geç olması yüzünden dizinin başrol oyuncusu olan Benedict Cumberbatch‘i suçluyorlar. The Epoch Times’ın haberine göre Sherlock 4.sezonun yayın tarihi Ocak 2016. Önceki sezonlarda olduğu gibi 4.sezon da 3 bölümden oluşacak ama fazladan 1 tane hikayeden bağımsız bonus bölüm yayınlanacak. !! Son çıkan haberlere göre başrol oyuncusu Benedict Cumberbatch’in yoğun programı nedeniyle 4.sezon 2017’ye ertelendi. Fakat resmi bir bilgi yok.

YENİ BİLGİLER

Bu hafta yapılan Comic Con panelinde, Sherlock’un 4.sezonuyla ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. İlk olarak, yazımızda bahsettiğimiz özel bölümün sinemalarda yayınlanması planlanıyor; ancak Türkiye’de yayınlanır mı henüz bilemiyoruz. Bu özel bölüme ait bir “first look” (ilk bakış) videosu yayınlandı, aşağıdan izleyebilirsiniz. 4.Sezonun senaryosu henüz yazılmadı fakat hikayenin ana hatları belli ve duygusal bir sezon bizleri bekliyor.
Sherlock 4.Sezon

Sherlock 4.Sezon’dan Bir Kare

Martin Freeman’dan alınan bilgiye göre bonus bölüm bir Yılbaşı macerası olacak ve büyük ihtimalle 2015 yılı içerisinde yayınlanacak. Dizinin IMBD sayfasındaki bilgiye göre Sherlock s04e00 yani özel bölüm Şubat 2015‘te izleyiciyle buluşacak. Ek bilgi olarak şunu da belirtelim Sherlock ekibine kanaldan 4.sezonun yanında, 5.sezon için de onay verilmiş; bu güzel diziyi 2 sezon daha izleyeceğimiz kesin yani Sevilen dizinin ilk sezonu Haziran 2010’da başladı, 2.sezon Ocak 2012 ve 3.sezon Ocak 2014’te yayınlandı. Yani Sherlock, 2 senede bir sezon şeklinde yayınlanıyor da diyebiliriz. İzleyicilerin dizi hakkında neredeyse tek şikayeti de bu; 3 bölüm için 2 yıl beklemek !
Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image