Arama

Medyum Behçet'in Rüyalar Hakkında Görüşleri

3 yıl önce

​Sizlerin merak ettiği gizemli olayları araştırıp sunduğumuz bu yazımızda rüya ve büyü hakkında merak edilen bazı konulara değindik.

Medyum Behçet'in Rüyalar Hakkında Görüşleri
ad image
ad image

Sizlerin merak ettiği gizemli olayları araştırıp sunduğumuz bu yazımızda rüya ve büyü hakkında merak edilen bazı konulara değindik. Medyum Behçet Hoca ile yaptığımız görüşmelerin ışığında aldığımız cevapları siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunuyoruz. Rüyada yumurta görmek, iğne büyüsü ve sabun büyüsü hakkında merak ettikleriniz yazının detaylarında sizlerle…

 

 

 

Büyü ve rüya her ne kadar farklı bir meta gibi dursalar da aslında birbirleriyle ilişki oldukları durumlar da oldukça fazladır. Bu sebeple de bir çok büyünün yapımında telkin ve rüya yöntemlerinin kullanıldığını Medyum Behçet Hoca ifade ediyor. Bu yazımızda sizlerin merak ettiği rüya yorumu ve büyülere yer ayırdık. Özellikle bu yorumların birinci ağızdan yapılıp doğru kaynaktan alınması bizler ve sizler için çok önemliydi. Bu sebeple alanında uzman olan ve oldukça fazla danışana hizmet veren Behçet Hoca ile bir görüşme ayarlayarak aklımızdakilere cevaplar aradık. Özellikle karanlık ilimler konusunda oldukça bilgi kirliliği varken ve bir çok farklı rüya yorumu ortalıkta dolaşırken sizlere ışık tutmak adına kaleme aldığımız bu yazının faydalı olacağını umuyoruz. İlk olarak rüya yorumu kısmına değineceğimiz yazımızın sonraki kısımlarında da merak edilen büyüler hakkında bilgiler vereceğiz.

Rüyada Yumurta Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada yumurta görmek oldukça normal bir durummuş gibi karşılansa da bu aslında pek de hafife alınacak bir rüya olarak görülmemeli diyor Medyum Behçet Hoca. Çünkü rüyamızda gördüğümüz yumurta kişiden kişiye farklı yorumlansa bile genel olarak olumsuzluk ve sıkıntılı durumların bir habercisi gibi karşımıza çıkıyor. Bir kimsenin değişik yerlerde yumurta görmesi farklı şekillerde yorumlanabiliyor. Ancak üstüne basarak yine söylenmelidir ki yumurta her nasıl görülürse görülsün dikkat edilmelidir. İster haşlama ister kızarmış ister çiğ yumurta olsun tüm bunlar kötü bir şeyler döndüğüne işaret ediyor olabilir. Hatta rüyanızda evin özel kısmı olan yatak odasında yumurta görmüşseniz bu kesinlikle aile için sıkıntılar olacağına, eşiniz ya da sevgilinizle aranızın açılacağına ve bir ilişkiniz yoksa da size mahrem konularda iftira atılacağına işaret eder. Aynı zamanda iş ile ilgili maddi sıkıntılar yaşamaya, verdiğiniz bir karardan ötürü büyük dertler ile uğraşacağınıza da delalet edebilir. Bu sebeple ki bu rüya çok iyi analiz edilmeli rüyada yumurta görmek hakkında size çare bulabilecek bir rüya yorumcusundan başkasına konuyu açmamalısınız.

Medyum Behçet Hoca’nın anlattıklarından da derlediğimiz gibi rüya yorumlama aynı zamanda çare sunmayı da gerektirir. Bundan dolayı da kendisi aynı zamanda hem medyum hem rüya yorumcusu olması hasebiyle sıkıntılı durumlarda çözüm de üretebilmesi insanların kendisine meylini arttırıyor. Şimdi de kendisine sorduğumuz ve cevap aldığımız büyüler ile ilgili konular nelermiş onları inceleyelim.

İğne Büyüsü Ne İçin Yapılır?

İğne büyüsü genel olarak incelendiğinde bağlama büyüleri sınıfına sokabileceğimiz bir aşk büyüsüdür. Elbette ki iğne değişik büyüler içinde kullanılan bir materyal olmakla birlikte bu konumuzun dışındadır. Bir kişiyi kendine bağlama k isteyen ya da halihazırda ilişkisini daha da kuvvetlendirmek isteyen kimseler iğne büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Bu büyü adından da anlaşılabileceği gibi iğne kullanılarak yapılsa da ana madde iğne değildir. Halk arasında iğne çokça bilindiği için adı bu şekilde anıla gelen bir büyü olarak bilinir. Eskiden firkete denilen saç tokası ile de bu büyünün yapıldığına rastlamak mümkün olmaktadır. Etkili iğne büyüsü kara büyü olarak da yapılmaktadır. Burada seçenek medyumdan ziyade büyü yaptıran kişiye kalmıştır. Kara büyüler de bilindiği üzere çok güçlü ve daha uzun süre etki eden büyülerdir. İğne büyüsü yapılan kişiler tam bir bağlılık ve aşkla kendilerine büyü yaptıran kişiye bağlanırlar. Büyünün etkisi devam ettiği sürece de bu böyle devam eder. Bahsettiğimiz gibi iğne büyüsü bir iğneye bağlı büyüymüş gibi algılanmamalıdır. Büyülerde kullanılan maddeler özünde bulunması zor ve temini kolay olmayan maddelerdir. Bu durum elbette ki iğne büyüsü için de geçerli bir durumdur.

Medyum Behçet Hoca iğne büyüsü konusunda uzman bir medyum olmasının yanında iğne büyüsü bozma hususunda oldukça ünlü bir medyum olarak tanınmıştır. İğne büyüsü gibi karanlık ilimler kesinlikle ve kati surette işinin ehli medyumlara bırakılmalıdır.

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü bir çok sebepten dolayı yapılabilen büyüler arasında yer alır. Bu büyü kara büyüler sınıfında olup oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Medyum Behçet Hoca sabun büyüleri için çok fazla çeşidi ve farklı yapılış metotları olduğunu belirtmektedir. Özellikle intikam alma, hastalıklara sebep olma, bağlama, aşık etme ve hayatı altüst etme gibi bir çok konuda kullanıldığı bilinmektedir. Gerçek sabun büyüsü yapımında büyünün yapılış amacına göre kullanılan sabun değişiklik gösterebilir. Bazen hayvansal yağlardan ki özellikle domuz yağı kullanılarak yapılan sabunlar kullanılmaktadır. Ancak bazen de insanların kasık kıllarının ya da değişik yerlerinden elde edilen maddelerin karıştırılması sonucu üretilen sabunlar da kullanılmaktadır. Bazen de son derece normal ancak içinde özel karışımlar olan sabunlar kullanılır. Bu yapılan büyünün amacı ve istenilen sonucuna göre farklılıklar gösterebilmektedir. Sonuç olarak bu büyü oldukça etkili ve istenilen amaca hizmet etmesi adına hazırlanan kara büyüler sınıfındaki bir büyüdür. En iyi medyumlar tarafından yapılması gerekir ve bozulması da hem çok zor hem de üstatlık isteyen bir büyüdür.

Bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Özellikle Medyum Behçet Hoca’nın ilminden istifade ile sizlerin merak ettiği konulara değinerek yazımızı derledik. Rüya yorumları ve büyü hakkında bilinmeyenin kapısını aralayarak doğru bilgileri elde etmeye sizlerle beraber çalıştık. Umarız aklınızdaki sorulara bir nebze cevap verebilmiş ve derdinizi anlamanızda yardımcı olabilmişizdir. Siz okuyucularımıza tavsiyemiz kesinlikle gizli ilimler konusunda Medyum Behçet Hoca gibi işinin ehli bir medyumla çalışmanızdır.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image