Arama

Kolonya Çeşitleri

2 yıl önce


Kolonya Çeşitleri
ad image
ad image

 

Su ve alkole çeşitli esanslar katılarak imal edilen kolonya çeşitleri birbirinden farklı birçok koku ile piyasadadır. En çok çiçek kokularının kullanıldığı kolonyalar aynı zamanda el temizleme ve hastalıklardan korunma amaçlı da kullanılmaktadır. Ferahlık hissi yaratan, kendimizi iyi ve temiz bir doğada hissettiren ürünler çok çeşitlidir. Odun ve ağaç kokusu, okyanus kokusu ya da bebek talkı kokusu içerenler de vardır.

Kaliteli Kolonya Çeşitleri Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli bir ürün mutlaka etil alkolden üretilmiş olmalıdır. Metil alkol etkili bir zehirleyicidir. Solunması pek doğru değildir. İçeriğindeki alkol miktarı mikropların yok edilmesi için yeterli miktarda olmalı ve hijyen sağlamalıdır. Aynı zamanda giysiye damlayınca leke bırakacak boyalarla renklendirilmemelidir. Cilt sağlığına zararlı içerikte olmamalıdır. Alerjenler ihtiva etmemelidir.

Kolonya Çeşitleri Arasında Seçim

Kadınlar için değişik çiçek ya da meyve kokulu kolonya çeşitleri çok uygundur. Limon, Bodrum mandalinası, hanımeli, lavanta en sevilenler arasındadır. Erkekler ve kadınların ortak tercihi olan kokular ise okyanus kokuları ve limon çiçeği olmaktadır. Seçiminizi yaparken kaliteli bir ürün için https://www.dermokilshop.com/kolonya adresini incelemeniz iyi olacaktır. Mutlaka biri sizin için favori olacaktır.

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image