Arama

Kısa Etek

11 ay önce


Kısa Etek
ad image
ad image

 

Hanımlar için üretilen alt giyim ürünlerinden biri de kısa etek modelleridir. Bu modeller boyları ve tarzları itibariyle çeşitlilik gösterir. Parçaların boyları diz üstü, diz altı veya hemen bilekte olacak şekilde tasarlanır. Üretim tarzlarına bakıldığında ise klasik, spor ve günlük giyime uyumlu modelleri bulabilmek mümkündür. Parçalardan dilediklerini seçen hanımlar değişik kombinler yapabilirler.

Kısa Etek Kombinleri

Bu parçalar ile yapılabilecek kombinler geniş bir yelpaze oluşturur. Oluşturulacak kombinlerde öncelikle eteğin tarzı dikkate alınmalıdır. Klasik kumaş parçalar gömlek veya bluzla tamamlanarak daha şık bir tarz elde edilebilir. Bunun haricinde günlük kullanım için kot parçalar tişört, badi gibi daha rahat parçalarla tamamlanabilir.  Kış aylarında ise tamamlayıcı ürünler kazaklardan seçilebilir.

Kısa Etek Seçimi Nasıl Olmalı?

Bu kategorideki ürünler arasından seçim yapılırken mutlaka parçanın bitiş kısmı dikkate alınmalıdır. Dizin üstünde biten kısa etek modelleri seçilecekse özelikle dikkatli olunmalıdır. Çünkü bu modellerde bacaklar direkt olarak öne çıkarılır. Kişi bacaklarına güvenmiyorsa bu kesimden uzak durmalı biraz daha uzun modellere yönelmelidir. Fiziğinize en uygun modelleri https://www.axxelgulertekstil.com/etek-modelleri adresinden bulabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image