Arama

Kampanya Yönetimi Consulix Digital

3 yıl önce

Kampanya Yönetimi Consulix Digital

Kampanya Yönetimi Consulix Digital
ad image
ad image

İşletmenizin tanınırlığını artırmak adına kampanya yönetimi önemi çok büyüktür. Kampanya yönetiminin genel amacı; müşterilerin her biriyle doğru iletişim kurmayı amaçlıyor. 

Doğru iletişim kanallarından uygun zamanı kollayarak bilgilerin en iyi şekilde sunulması amaçlanmaktadır. Müşterilerin her birine ayrı ayrı optimum işlem yapılması gerekiyor. Kampanya yönetimi, aynı zamanda hem müteakip işlemleri hem de onların zamanlarını belirliyor. Müteakip işlemler, gerçek müşteri ihtiyaçlarından doğmuştur. Bir işletmenin müşterilerle iletişime geçmesi; e-ticaret, satış ve servis yoluyla oluyor. Consulix dijital ajans olarak biz, işletmelerin yararına olması için onlara uygun müşteri değerlendirmeleri yapıyoruz. 

E- Ticaret Yönetimi ile Kampanya Yönetimi İlişkisi

E-ticaret yaparken marka bilinirliliğini artırabilmek adına kampanya yönetiminin önemi çok büyüktür. Özellikle e-ticaret yönetimi gerçekleşmesi noktasında; hizmetlerle ürünlerin tanıtımları, satışların artırılması ve tüketicilerle farklı amaçlar adına iletişime geçilmesi önem arz ediyor. Belirli strateji ve plan doğrultusunda kampanyaların oluşturulup, uygulanması da e-ticaret için çok önemlidir. 

Bir dijital ajans olarak yapmış olduğumuz hizmetlerden kısaca şöyle bahsedebiliriz:

  • Hedef kitlenin doğru belirlenip o doğrultuda hitap edilmesi.
  • Hem zamanlamanın hem de elemanların doğru seçilmesi.
  • İlgi çeken, heyecanlı unsurların çalışmalarda yer alması.
  • Çalışmaların anlam ve değer taşıması.
  • Reklam hedeflerinin doğru niteliklerde olması.
  • Hedef alınan kitlenin gereksinimlerinin ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması.

Dijital pazarlama anlamında kampanyaların yukarıda belirttiğimiz hususları mutlaka taşıması gerekiyor. Özellikle belirli stratejilerin doğrultusunda hazırlanıp, doğru bir zamanlamayla hayata geçirilmesi gerekiyor. Kampanya yönetiminin en önemli amaçlarından biri de işletmenin satışlarını gerçekleştirmek olduğunu söyleyebiliriz. Ajansımız işletmeniz için tüketicilere yönelik doğru kampanyaları hazırlamakla mükelleftir. 

Başarılı kampanyadan kasıt; tüketicilerin e-ticaret sitesine çekilip, satın alma kararları hususunda olumlu etkilerin gözlenmesi diyebiliriz. Kampanya yönetiminde mevcut müşteriler dışında yeni kitlelere hitap etmekte çok önemlidir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image