Arama

Kaliteli Hizmet Bitek Medikal Kozmetik İlaç ve Lazer Teknolojileri – Sedat Gül ile Yanı Başınızda

3 yıl önce


Kaliteli Hizmet Bitek Medikal Kozmetik İlaç ve Lazer Teknolojileri – Sedat Gül ile Yanı Başınızda
ad image
ad image

 

Firmamız, dünyadaki en son teknoloji cihazları sektöre kazandırarak, uzun yıllardır güzellik kozmetik sektöründe lider kategorisinde faaliyet göstermektedir. Firmamızın kurucusu Sedat Gül, estetik makinalarının tamirini yaparak başladığı işte kendisini geliştirerek yüzde yüz yerli estetik cihazları yapabileceğini göstermiştir. Kendisiyle çalışan müşterilerinin hepsi hiçbir problem yaşatmadığı gibi uygun ve doğru uygulama çözüm ve önerileriyle müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Firmamız Sedat Gül’ün yirmi yılı aşkın deneyimi ile İstanbul’da, 2016 yılında Bitek Medikal Lazer olarak kurulmuştur. Yeni keşfedilen teknolojik cihazları dünyayla aynı anda ülkemizle kavuşturmaktadır. Firmamızın çalışma prensibi sadece satış yapmak değil, kaliteli ürünleri sektörle buluşturmaktır.

Bitek Medikal Çalışma Prensipleri

Firmamız hastane, tıp, spa, medikal estetik merkezleri, güzellik ve kuaför salonlarının ihtiyacına yönelik her türlü cihaz satışını yapmaktadır ve satış sonrası teknik servis desteği vermektedir. Çalışma prensibi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Bitek Medikal pazarda kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların Türkiye temsilciliğini yapmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Yalnızca satış yaparken değil satış sonrası destek ekibiyle de müşterilerimizin yanındayız. Satış sonrası teknik destek ekibimiz sayesinde rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Geniş hizmet ağıyla sektörde öncü ve güçlü bir hizmet sunmaktayız. Deneyimli çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image