Arama

Kadınların Kurtarıcısı Epilasyon Cihazları

2 yıl önce


Kadınların Kurtarıcısı Epilasyon Cihazları
ad image
ad image

Şüphesiz her kadın vücudunun pürüzsüz olmasını ister. Tüylerin olduğu bir bacak veya koltuk altı hoş bir görüntü sağlamayacaktır. Etek giyip kısa kollu tişörtle gezmeyi kim istemez ki. Rahat edebilmek, bikini giymeye her an hazır olabilmek için de vücuttaki tüylere kökten çözüm bulmak gerekir. Bunun için de epilasyon cihazı veya epilatörler, kadınları korkulu rüyalarından uyandıran kahramanlardır.

Epilasyon Cihazı Çeşitleri 

Kullanılan epilasyon cihazı modelleri arasında en çok tercih edilen buz lazerdir. Çok tercih edilme sebebi ise ağrısız ve daha verimli bir sonuç alınmasıdır. Tabi ki de lazer epilasyonda da acı olabilir ancak ağda kadar değildir. Buz lazerin, soğuk başlığı cildi serinletir ve hissedilen acıyı azaltarak konforu sağlar. Yan etkilere karşı daha güvenlidir. Diğer epilasyon cihazlarının aksine ince kıllarda ve bronz tende de kullanılabilir. FDA onayına sahip güvenilir bir sistemdir.

  • İPL epilasyon daha çok güzellik salonlarında kullanılan ve tercih edilen cihazdır.
  • NE; yağ lazer epilasyon en derine uygulanan ve en ağrılı epilasyon uygulamasıdır. Tüm cilt ve kıl tipine uygundur.
  • Diode lazer epilasyon; buz lazer kadar ağrısız değildir. Derine nüfus eder bronz tende de kullanılabilir.
  • Alexandra lazer epilasyon; istenmeyen tüylerde ideal dalga boyuna sahiptir. Her cilt tipi için güvenle uygulanabilir.

Epilasyon cihazı kullanırken eğer yeni kullanılmaya başlanıyorsa iki haftada bir seans gerçekleştirilmelidir. Tüyler azaldıkça seans süreleri 6-8 haftaya çıkarılmalıdır. Bölgeye ve kıl yapısına göre seans uzunluğu değişiklik gösterir.

 

 

 

Evde Epilasyon

Epilatör olarak da bilinen, evde kullanılan epilasyon cihazları daha uygun fiyatlı olması sebebiyle kadınlar tarafından sıkça tercih edilir. Zaman açısından da lazer epilasyona göre daha avantajlıdır. Ancak Epilasyon cihazı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. 

Öncelikle epilasyon cihazının kaliteli olması gerekmektedir. Diğer önemli bir nokta ise cımbız sayısıdır. Epilasyon cihazındaki cımbız sayısı ne kadar çok olursa verim de o kadar artacaktır. Cımbız sayısı en çok olan epilasyon cihazı tercih edilmelidir. Böylece tüylerden daha kısa sürede kurtula bilinir.

Epilatörler kılların çıkış yönünün tersine kullanılmalıdır. Diğer elle uygulama yapılan bölge gerdirilmelidir.

Kılları kökünden alan ve uzun süreli pürüzsüzlük sağlayan epilatörler pürüzsüz bir ciltle rahat nefes aldırır. 

Tüm epilasyon cihazlarını ucuzagidiyor.com adresinden satın alabilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image