Arama

Hauseofistanbul Küçük Irk veya Büyük Irk Köpek Yavruları

3 yıl önce

Hauseofistanbul Küçük Irk veya Büyük Irk Köpek Yavruları

Hauseofistanbul Küçük Irk veya Büyük Irk Köpek Yavruları
ad image
ad image

Türkiye'de en popüler köpek Pomeranian Boo ırkıdır. Sevimli ve akıllı köpeklerdir. Uzun tüyleri sayesinde oldukça sevimli bir görüntüye sahiplerdir. Apartman dairelerinde yaşamaya elverişlidirler.
Pomeranian Boo satılık köpek fiyatları tüylerin rengine ve köpeğin yaşına göre farklılık gösterir. Poodle Toy türü kıvırcık tüylere sahip köpeklerdir.
Tüy dökmedikleri için oldukça popüler bir türdür. Poodle Toy mükemmel bir arkadaştır. Poodle Toy yavru köpek fiyatları Pomeranian Boo cinsi köpeklerle aynıdır.
Terrier Maltese zeki ve sahibine bağlılığı ile bilinen kucak köpekleridir. Terrier Maltese yavru köpek fiyatları ise türüne göre değişir.
Kore kanı taşıyan bir Terrier Maltese diğerlerine göre daha pahalı olabilir.Akita Inu asil ve güçlü bir görünüşe sahip köpeklerdir.
Sahiplerine oldukça düşkün bir karakter yapıları vardır. Akita yavru satılık köpek tüylerinin rengine göre değişiklik gösterir.
Örneğin beyaz renkli bir Akita, kahverengi tüylere sahip bir Akita'ya göre daha pahalıdır. Rottweiler genellikle koyu renkli kısa tüylere sahiplerdir.
Eğitimleri oldukça kolaydır. Sahipleri saldırıya uğradığında saldırganlaşabilir. Bekçilik yapabilen sadık köpek türlerinden biridir.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image