Arama

Google Trend 2015 - Google 2015 En Çok Arana Dizi Programı Şarkı

8 yıl önce


Google Trend 2015 - Google 2015 En Çok Arana Dizi Programı Şarkı
ad image
ad image

Google için 2015 Türkiye trendleri belli oldu. Google’de 2015 yılında en çok aranan şarkı hangisi oldu? Google’de 2015 yılında en çok aranan dizi hangisi oldu? Google’de 2015 yılında en çok aranan televizyon program hangisi oldu? İşte 2015 Google Türkiye trend listesi.

Google, Türkiye ve dünyada Ceceli", "Yıllarım Gitti-Ferhat Göçer", "Sen-Koray Avcı", "Gel-Mabel Matiz", "İstersen-Buray", "Balım-Serdar Ortaç", "Olan Var Olmayan Var-Beyza Durmaz", "Gölge-Demet Akalın" ve "İlle de Aşk-Mustafa Ceceli"den oluştu.

DİZİLER

Yükselen arama "diziler" kategorisinde ise listede sırasıyla ,"Kiralık Aşk", "Poyraz Karayel", "Çilek Kokusu", "Aşk Yeniden", "Güneşin Kızları", "Acil Aşk Aranıyor", "İnadına Aşk", "Kırgın Çiçekler", "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ve "Kara Ekmek" yer aldı.

TELEVİZYON PROGRAMLARI

Google'da "2015'te Türkiye'de en çok aranan televizyon programları" listesinde de "Survivor All Star" başı çekerken, "İşte Benim Stilim", "Nursel'in Mutfağı", "Harika Kanatlar", "Evleneceksen Gel", "Ütopya", "Miss Turkey", "Rising Star" ve "Arda'nın Mutfağı" listenin diğer programları oldu.

"2015 Arama Trendleri"ne göre dünya genelinde popülerliği en fazla artan arama "Lamar Odom" oldu. NBA oyuncusu Odom'u  "Charlie Hebdo" ve online oyun "Agar.io" izledi.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image