Arama

Genç Şarkıcı Uğur Özçelik’in Yeni Şarkısı Yanar Yayınlandı!

3 yıl önce

Genç Şarkıcı Uğur Özçelik’in Yeni Şarkısı Yanar Yayınlandı!

Genç Şarkıcı Uğur Özçelik’in Yeni Şarkısı Yanar Yayınlandı!
ad image
ad image

Son zamanlarda büyük kir kitleye sahip olan, kariyerinde güçlü adımlarla ilerleyen şarkıcı Uğur Özçelik, yeni parçasıyla anılıyordu. Yeni şarkısının çıkacağını duyurmasının ardından da hayranları tarafından meraklı bir bekleyişin var olduğu biliniyordu. Birçok kişi şarkının nasıl olacağı, klipinin sevilip sevilmeyeceği ile ilgili tahminlerde bulunuyordu. Klip ve müzik çalışmaları noktalanan şarkı 13 Mayıs 2022 tarihinde yayınlandı. Büyük bir heyecanla beklenen şarkı Yanar, müziği ve klipiyle de ön sıralarda yer almayı başardı.

Şarkı yayınlanmadan bile bu denli büyük bir ses getirirken, ilk kez dinlendikten sonra beğenilmesi de kaçınılmazdı. Genç sanatçının hayranları ve sevenleri büyük bir başarının kapıda olduğunu düşünüyordu ki öyle de oldu. Yeni şarkısı Yanar, dinleyicilerin en sevdiği parçalardan biri haline geldi. Öyle ki ilk dinlemede hemen herkesin mest olduğu biliniyor. Şarkıyı dinleyenler hem müziği hem de klipiyle tam da istenilen parçanın hazırlandığını düşünüyor. Yanar şarkıcının muazzam yorumu ve sesiyle uzun yıllar boyunca dinlenecek bir şarkı olarak listelerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Yanar Dinleyicileri Tarafından Tüm Dijital Platformlarda Sevilerek Dinleniyor!

Üretkenliğiyle de ilgiyi üzerine çeken genç şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar’ın hem sözünün hem de müziğinin sahibi. Kendisi şarkının üretilmesi ve seslendirilmesi aşamasında kusursuz bir çalışmaya imza atmış görünüyor. Bunun yanı sıra büyük bir övgü hak eden klipi için de profesyonel bir ekiple çalışıldığı biliniyor. Yanar üç günde, iki ayrı şekilde toplamda yirmi iki kişiyle çekilmiş bir kliple övgüleri kazanmaya devam ediyor. Dijital platformlar üzerinde dinleyicilerin olumlu yorumlarını kazandığını görebiliyor, genel manada büyük bir emeğin söz konusu olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Yanar Şarkıcının Kariyerinde Önemli Bir Basamak!

Çalışmalarında her daim daha iyi ilerlemeye odaklı olan şarkıcı Uğur Özçelik, bundan öncesinde farklı başarılar da kazanmıştı. Hatta kendisinin her yeni şarkısında çok daha iyisini var ettiği biliniyor. Bu yüzden hayran kitlesi, yeni bir şarkı haberinde günler öncesinden nefesleri tutuyor. Müziğe düşkünlüğü, yeteneği, eğitimleri ve usta sanatçılarla çalışma fırsatıyla müzik camiasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Yanar’ın da çıkışından bu yana, kariyerinde büyük bir avantaj sağlayacağı konuşuluyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image