Arama

Evden eve nakliye

1 yıl önce


Evden eve nakliye
ad image
ad image

 

Türkiye’de avcılar evden eve nakliyat asansör taşımacılığı alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonelliğimiz, şirketimizin bugünkü haline gelmesini sağlamıştır. Mallarınızın miktarına göre doğru boyutta araçları inceledikten sonra dilediğiniz aracı kabul edip gönderiyoruz, bu nedenle nakliye şirketimizin kamyonlarının fiyatı da oldukça uygun. Eşyalarınızın miktarına uygun her türlü aracımız mevcuttur. Nakliye firması olarak en uygun ölçülere ve temiz iç mekanlara sahip özel tasarım araçlar gönderiyoruz. Araçlarımız merdivenli ve ihtiyaca göre açıldığı için ulaşım kolaydır. Araçlarımız eşya taşımak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmesini ve kirlenmesini önleyecek ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır. Gerekirse eşyalarınızı kendiniz taşıyabilirsiniz veya eşyalarınızı taşımaya yardımcı olacak personel gönderiyoruz. Personelimiz eşyalarınızın taşınmasından paketlenmesine ve açılmasına kadar her şeyle ilgilenebilir. Personelimiz bu alanda geniş deneyime sahiptir ve müşteriye hizmet konusunda çok disiplinlidir. Genel olarak merdivenlerin dar olması ve binanın asansörüne izin verilmemesi durumunda asansörle ulaşımı tercih ediyoruz. Asansörlü taşıma sisteminde eşyanın zarar görme olasılığı azalır ve taşıma süresi kısalır. En hesaplı evden eve kaldırma hizmetini Başakşehir'de sunuyoruz. Paketleme ve nakliye konusunda çok duyarlı ve titiz davranarak eşyaların zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. Taşınma sürecini en iyi şekilde tamamlamak için Avcılar nakliyat firmaları arasında en iyi olan nakliye firmamızı seçerseniz taşınmanızda hem sorun yaşamaz hem de memnun kalırsınız.

Fiyatlandırma bilgisi

Kaplanlar Nakliyat gibi hizmetlerimizin fiyatlandırması; Müşterilerin taşımak istediği eşyanın cinsine ve miktarına, taşıma katının yüksekliğine, taşınacak eşyanın ambalaj malzemesine, sevkiyat alanının mesafesine göre hesaplama yapıyoruz. Kargo hizmetinde birçok değişken olduğu için kesin bir miktar belirtmek mümkün değildir. Hızlı fiyatlandırma için müşterilerimizden ürün resimleri talep ediyoruz ve tekliflerimizi dakikalar içinde veriyoruz. Bu sayede ulaşım sırasında sürprizlerden kaçınıyor, en uygun araç ve personel sayısı ile varıyor ve hizmetin kaliteli olmasını sağlıyoruz. Adresler arası uzaklık nedeniyle kullanılan eşya ve araç sayısı fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Ayrıca binaların yüksekliği de önemli bir faktördür. Fiyatlandırma da aracın ebadı büyük önem taşımaktadır. Arabanın fiyatı, kiraladığınız arabanın türüne göre belirlenir. Koli, şerit, streç gibi malzemeleri isteğinize göre temin edebiliriz Avcılar Nakliye şirketi olarak bizimle çalışmaktan son derece memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image