Arama

ERSİN KORKUT DAYAK YEDİ

7 yıl önce


ERSİN KORKUT DAYAK YEDİ
ad image
ad image

Çok Güzel Haraketler Bunlar adlı komedi programı ile tüm Türkiye tarafında üne kavuşan Ersin korkut dayak yedi. Peki Ersin korkut kimden dayak yedi? Ersin Korkut dayak görüntüleri yayınlandı mı? Ersin Korkut kimdir? Ersin Korkut son zamanlarda sosyal medyada dolanan fotoğrafı yüzünden eleştiri oklarının isabeti haline geldi. Bir çok sosyal medya kullanıcısının eleştirdiği Ersun Korkut'an eleştirisini yaptıkları fotoğraf hakkında açıklama geldi. HDP parti otobüsünün üstünde olduğu fotoğrafın montaj olduğunu söyleyen Ersin Korkut dayak yedi. Peki Ersin Korkut kimden dayak yedi? Ersin Korkut dayak görüntüsü var mı? Ersin Korkut kimdir? Bu soruların detaylı cevabı haber detayında bulunuyor.

ERSİN KORKUT DAYAK GÖRÜNTÜSÜ - ERSİN KORKUT KİM DÖVDÜ

Yaptığı komik espriler ile ve konuşma tarzı ile komedi sevenler taradından sevilen Ersin Korkut'un bir vatandaştan dayak yediği ortaya çıktı. Peki Ersin Korkut neden dayak yedi? Ersin Korkut'un instagram, twitter ve facebook gibi sosyal medyalarda HDP parti otobüsünün üstünden gösterilen fotoğraflar sıkça paylaşıldı. Bu paylaşılan fotoğraflardan dolayı insanların tepkisini çeken Ersin Korkut'a bir vatandaş saldırdı ve kısa süreli tartışma yaşandı. Bu tartışmanın ardından ise Ersin Korkut neye döndüğünü şaşırdı. Ersin Korkut yediği dayak görüntüleri ise yayınlandı. BKM oyuncusunun yediği dayak videosu internet üzerinden sızdırıldı. Ünlü Komedyen fotoğrafın yediği de ortaya çıktı. Sevilen oyuncunun en kısa zaman da bu konu hakkında açıklama yapacağı tahmin ediliyor. Ersin Korkut dayak görüntülerini izlemek için aşağıda yer alan Ersin Korkut dayak izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

Ersin Korkut dayak yedi

ERSİN KORKUT KİMDİR - SOSYAL MEDYA SALLADI

Ünlü BKM oyuncusu olan ve ayrıca Yılmaz Erdoğan'ın da akrabası olarak bilinen Ersin Korkut'un havalimanın da bir vatandaştan dayak yediği videosu internetten yayınlandı. Yayınlalan dayak videosu'nda adam Ersin Korkut yumruk salladığı ve bu yumrukların isabet ettiği görülüyor. Komedyen oyuncunun dayak görüntüleri ise sosyal medya da büyük yankı uyandırdı. Kısa zaman dayak görüntüleri Twitter'da tt oldu ve en üst sıralara kadar yükseldi.  Ersin Korkut kimdir, sorusunun cevabını ve dayak videoları da haber detayımızda yer alıyor. Detatlı bir şekilde haberimizi okuduğunuz zaman Ersin Korkut'un kim olduğunu, neden dayak yediğini ve dayak görüntülerini izleyebilirsiniz. Ünlü oyuncudan halen açıklama gelmez iken sosyal medya da dolanan diğer bir iddia ise daya yiyen kişinin Ersin Korkut değil de benzeri bir kişi olduğu söyleniyor.

DAYAK VİDEOSU İZLEMEK İÇİN TIKLA

 

Kaynak: Ajans Haber

 

 

 

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image