Arama

En İyi Emzik Zincir Modelleri

3 yıl önce

Bebekler ilk doğduğu andan itibaren emme refleksleri ile kendini doyurmayı amaçlar. Emzikler de bu konuda bebeklerin sakinleşmesini sağlayarak annelere kolaylık sağlar.

En İyi Emzik Zincir Modelleri
ad image
ad image

Bebekler ilk doğduğu andan itibaren emme refleksleri ile kendini doyurmayı amaçlar. Emzikler de bu konuda bebeklerin sakinleşmesini sağlayarak annelere kolaylık sağlar. Ağlayan, huzursuzlanan bebekler için rahatlaması adına emzikler kullanılır. Bebekler ağzında her an emziği tutamayacağı için emziğin sabitlenmesi adına emzik zinciri kullanılır. Emziğin her arandığında rahat bulunması için kullanışlı bir araçtır. Firmamız pek çok seçeneği bulunan emzik zincirlerini, isimli emzik zinciri şeklinde tasarlanmaktadır.

Emzik Zinciri Kullanılması

Yeni doğduklarında bebekler sadece ağlayarak iletişim kurabilmektedir. Bu da anneler için bebek her ağladığında bir ihtiyacına cevap vermek anlamına gelir. Bebeklerin sakinliğe ve huzura ihtiyacı olduğunda ise emzikler rahatlamasına yardımcı olurlar. Ağlayan, huzursuzlanan bebekler için emziğin hemen elinizin altında olmasını emzik zinciri sağlar. Emziklerin kaybolmaması, hijyen olmayan yerlere düşmemesi de emzik zinciri ile sağlanabilir. Bebeğin olmayacak yerde elinden, ağzından düşen emzikler steril edilmeden kullanılmamalıdır bu sebeple emzik zinciri emziği sabitleyerek bu durumun önüne geçmektedir.

Kalabalık ortamlarda ise emziklerin kaybolması daha kolaydır. Ev dışı geçirilen anlarda emzik için bir çözüm bulmak zorlaşır. Bu durumlarda bebeğinizin isme özel emzik zinciri ile karışıklıklar önlenir. Anne olarak bebeğinizin yanında olamadığınız zamanlarda bebeğiniz ile ilgilenen kişi bebeğinizin emziğini ayırt edebilir.

Pek çok farklı tasarım ve malzeme ile üretilen emzik zinciri, aynın zamanda bebeğinizin aksesuarı olarak da kullanılır. Giydiği kıyafetlere ya da gidilen yerlere göre bebeğinizin şıklığını tamamlar. Birbirinden farklı renk ve modelde tasarlanan emzik zincirlerine firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Emzik Zinciri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler yeni doğduklarında hassas bünyelere sahip olduğundan bebekler için kullanılan her türlü ürün özenle seçilmelidir. Emzik askısı seçerken de özellikle üretildiği malzemenin kalitesine dikkat edilmelidir. Yine sert ve keskin köşeler bebeğe zarar vereceğinden bu tarz ürünler tercih edilmemelidir. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve bebeğin sağlığına uygun ürünler seçilmelidir. Firmamızın tüm tasarımları ergonomik yapıdadır ve bebeğin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Birbirinden farklı ve şirin emzik zincirlerine ulaşmak için web sayfamızı ziyaret edip sipariş oluşturabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image