Arama

Doğu'da Turizm Bitti Bitecek

8 yıl önce


Doğu'da Turizm Bitti Bitecek
ad image
ad image

  Son zamanlarda ülkede yaşanan terör olaylarından sonra en çok ülke ekonomisi etkilendi.Bu sebepten dolayı Doğu'da turizm durma noktasına kadar geldi.İnsanlar kendilerini güvende ve huzurlu hissedemediklerinden şikatçi durumda.

  Basın toplantısında soruları yanıtlayan Maliye Bakanı Şimşek sorulan bir soru üzerine şu cevabı verdi:''Doğu ve Güneydoğu'daki  şiddet sarmalının, ikliminin etkileri çok derin olacak. Çünkü Doğu ve Güneydoğu  bölgelerimizde inanılmaz ekonomik toparlanma, heyecan, yatırım, istihdam ve umut  vardı. Terör örgütü olarak empoze edilen şiddet ikliminin etkileri ise büyük  olacak. İnanılmaz büyük bir toparlanma vardı. Şimdi sadece korku, şiddet, baskı  iklimi var. Şikayetler alıyorum, Doğu ve Güneydoğu'ya kimse vadeli mal satmak, sigorta şirketleri sigorta yapmak istemiyor. Turizm durma noktasına geldi." 
 

   Çözüm yolunda karalı olduklarını belirten Şimşek en kısa sürede herşeyin yola girmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image