Arama

Diyarbakır'da Denize Girilecek Yerler  

1 ay önce


Diyarbakır'da Denize Girilecek Yerler  
ad image
ad image

Diyarbakır da Son Dakika Haberleri: Diyarbakır, denize kıyısı olmasa da, serinlemek ve yüzmek için birçok seçeneğe sahiptir. Bu yazıda, Diyarbakır'da denize girilecek en popüler yerlerden bazılarını ve deniz keyfi çıkarırken dikkat edilmesi gerekenleri 21 Mayıs 2024 tarihi itibariyle güncel bilgiler ışığında sizlere sunacağız. 

Bismil Haber: Bismil ilçesinde bulunan Dicle Nehri, Diyarbakır'da denize girilebilecek en popüler yerlerden biridir. Nehir kenarında birçok plaj ve tesis bulunmaktadır. Buralarda güneşlenebilir, yüzebilir ve piknik yapabilirsiniz. 

Çermik Son Dakika: Çermik ilçesinde bulunan Çermik Baraj Gölü de yüzmek için ideal bir yerdir. Göl kenarında birçok plaj ve tesis bulunmaktadır. Buralarda güneşlenebilir, yüzebilir ve su sporları yapabilirsiniz. 

Diyarbakır'da Denize Girilebilecek Diğer Yerler: 

Silvan Gölü: Diyarbakır'ın en büyük gölüdür. Göl kenarında birçok plaj ve tesis bulunmaktadır. Buralarda güneşlenebilir, yüzebilir ve piknik yapabilirsiniz. 

On Göl Yaylası: Diyarbakır'ın Lice ilçesinde bulunan On Göl Yaylası, serinlemek ve doğayla iç içe olmak için ideal bir yerdir. Yaylada göl kenarlarında yüzmek mümkündür. 

Diyarbakır Kaplıcaları: Diyarbakır'da bulunan birçok kaplıca tesisi de termal havuzlarında yüzme imkanı sunmaktadır. 

 

 

admin
admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image