Arama

Dikey Isıtıcı Hakkında

2 yıl önce


Dikey Isıtıcı Hakkında
ad image
ad image

 

Soğuk kış günlerinin kurtarıcısı dikey ısıtıcı her yere taşınabilme özelliğine sahiptir. Ülkemizde dört mevsim yaşanmaktadır. Kış aylarının bazı günleri çok soğuk geçer. Kalorifer, soba gibi ısıtıcıların yetersiz kaldığı günler olur. Veya sonbahar gibi merkezi ısıtma sistemlerinin çalışmadığı zamanlarda ek ısıtıcılara ihtiyaç duyulur. Son teknoloji kullanılarak üretilen cihazlar, daha konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Dikey Isıtıcı Özellikleri

İnsanlar sevdiklerinin güvende olmasını isterler. Bundan dolayı tehlike içeren cihazları kullanmak istemezler. Modern dikey ısıtıcı modelleri üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Dijital ayarlama özelliğine sahip olan cihazlarda iki ayrı mod bulunur. Isıtılacak mekanın büyüklüğüne göre 900 W veya 1800 Watt olarak çalıştırılabilir. Termostatı ayarlanabilir. Isıya dayanıklı malzemeden üretilen cihazda devrilme emniyeti bulunur.  Sacdan üretilen gövde mikro ısıtıcı özelliktedir. Kademeli güç özelliği bulunan cihazın 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Dikey Isıtıcı Fiyatları

Değişik özelliklerle donatılan dikey ısıtıcı farklı modellerle çeşitlendirilmiştir. Evlerde sıklıkla kullanılan ürünler işyerlerinde, cafelerde ve halka açık mekanlarda da kullanılmaktadır. Infrared teknolojisi kullanıldığından ışıkla ısı kaynağı aynı anda kullanılabilmektedir. Enerji tasarrufu sunan cihazların fiyatları modellerine ve malzeme kalitesine göre değişmektedir. Kaliteli ve ekonomik modellere https://www.kumtel.com/dikey-isitici adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
Super Admin
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorumlar

ad image
ad image